YAŞAM
Giriş Tarihi : 24-11-2021 19:11   Güncelleme : 24-11-2021 19:11

Topaloğlu'na Senir Mahallesi’nden teşekkür

Gündoğmuş ilçesi Senir Mahalle Muhtarı Durmuş Ali Yıldız, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu. Muhtar Yıldız, Başkan Topaloğlu’na yangın bölgesine yaptığı yardımlardan dolayı plaket verdi.

Topaloğlu'na Senir Mahallesi’nden teşekkür

Gündoğmuş ilçesi Senir Mahalle Muhtarı Durmuş Ali Yıldız, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu. Yıldız’a ziyareti sırasında Senirliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Aldemir ve dernek başkan yardımcısı Mehmet Güven de eşlik etti.

Muhtar Yıldız ve beraberindekiler, Ağustos ayında Manavgat’ta çıkan orman yangı sonrası Başkan Topaloğlu’nun ve Kemer halkının afet bölgesine yaptığı yardımlar dolayısıyla teşekkür etti.

Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, muhtar Yıldız ve dernek başkanı Aldemir ile dernek başkan yardımcısı Güven’e çalışmalarında başarılar diledi. Topaloğlu, “Ağustos ayında Manavgat’ta çıkan yangın hepimizi derinden üzdü. Kemer Belediyesi olarak hızlı bir şekilde koordine olup afet bölgesine yangın tüpleri, yiyecek ve içecek yardımı gönderdik. Bunun yanı sıra Kemer halkı da elinden gelen tüm desteği gösterdi ve ellerindeki imkanlar dahilinde yardımlarını yaptı. Tüm Kemer olarak afetzede vatandaşlarımızın yanında olduk. Allah bir daha böyle afetler yaşatmasın” diye konuştu.

Ziyaret sonrası muhtar Yıldız ve beraberindekiler, Başkan Topaloğlu’na yangın bölgesine yaptığı yardımlardan dolayı plaket verdi.

(Haber Merkezi)