GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-01-2021 18:10   Güncelleme : 11-01-2021 18:10

Kaymakam Gemici göreve başladı!

İçişleri Bakanlığı tarafından İzmir’in Urla Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Murtaza Dayanç’ın ardından Kemer Kaymakamlığı’na atanan Yücel Gemici, göreve başladı. Gemici yayınladığı mesajda, “Bu görevde sizlere hizmet etme fırsatına sahip olmanın mutluluğu içerisinde, tüm Kemer halkını sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi.

Kaymakam Gemici göreve başladı!

Ahmet Duran YENİGÜN

Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç’ın İçişleri Bakanlığı tarafından İzmir’in Urla ilçesinde belediyede kayyum olarak görev yapan ilçe kaymakamı Önder Can’ın görevden alınmasının ardından Urla Kaymakamlığı’na atanmasının ardından Kemer Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Yücel Gemici, göreve başladı.

Dün itibariyle görevine başlayan Kaymakam Gemici, yayınladığı mesajında, şunları söyledi:

“İçişleri Bakanlığımızın tensipleriyle, Ülkemizin en güzel İlçelerinden biri olan Kemer’de 10.01.2021 tarihinde Kemer Kaymakamı olarak görevime başlamış bulunuyorum. Bu görevde sizlere hizmet etme fırsatına sahip olmanın mutluluğu içerisinde, tüm Kemer halkını sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Şüphesiz, Mülki idare amiri olarak bizlerin en öncelikli ve temel görevi; vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin, toplumun huzur ve emniyetinin sağlanmasıdır. Bununla birlikte, eğitimden sağlığa, tarımdan sanayiye, ticaretten turizme kadar her alanda ilçemizi bir adım daha ileriye taşıyabilmenin, en iyi şekilde tanıtıp temsil edebilmenin mücadelesini hep birlikte vereceğiz. Bu doğrultuda atacağımız her adımda değerli Kemerli hemşerilerimin, kamu kurum ve kuruluşları ile tüm sivil toplum kuruluşlarının destek ve katkılarını bizden esirgemeyeceklerine inanıyorum. Bu vesileyle Ülkemiz için canlarını feda eden bütün Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimizi şükran ve minnetle anıyor, siz değerli hemşehrilerimize sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum”