SİYASET
Giriş Tarihi : 12-11-2020 15:59   Güncelleme : 12-11-2020 15:59

İYİ Parti’den esnaf turu!

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Çelik ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kemer Merkez ve Çamyuva Mahallesi’nde esnafı ziyaret ederek Türk Bayrağı hediye etti. Esnafların sorunlarını da dinleyen Başaran, “Hazırlığımızı, turizmin tüm paydaşlarıyla fikir telakkisi yaparak gerçekleştireceğiz. İYİ’lerle turizm şahlanacak, esnaflarımız rahat nefes alacak” dedi.

İYİ Parti’den esnaf turu!

Şüheda PARTAL

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, İl yönetimi, Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Çelik ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kemer Merkez ve Çamyuva Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti. Esnafların sorunlarını dinleyen Başaran ve Çelik esnaflara Türk Bayrağı hediye etti.

İlçe yönetimi ile birlikte Kemer’de 100 bin bayrak dağıttıklarını belirten Başaran, “Kemer’de esnaflarımızı ziyaret edip gözümüzün nuru Türk Bayrağımızı dağıttık. Siyasal İktidar her anlamıyla başarısız yönetiminden turizmimizde payını alıyor. Şeffaf olmayan, güven vermeyen pandemi yönetiminin ve savruk dış politikalarının bedelini turizm sektörümüz dolayısıyla, esnafımız çekiyor. Hazırlığımızı, turizmin tüm paydaşlarıyla fikir telakkisi yaparak gerçekleştireceğiz. İYİ’lerle Turizm şahlanacak, esnaflarımız rahat nefes alacak. İYİ’ler varsa, esnafımızın, milletimizin derdine derman olmak için var. Esnafımızın sorunlarını çözmek için geliyoruz” diye konuştu.