YAŞAM
Giriş Tarihi : 15-06-2022 00:53

Ergel’den Kaymakam Gemici’ye yıl dönümü ziyareti

Kemer İlçe Jandarma Komutanı Ramazan Ergel ve jandarma personeli, Türk Jandarma Teşkilatı’nın 183. Kuruluş Yıl Dönümü nedeniyle Kemer Kaymakamı Yücel Gemici’yi makamında ziyaret etti. Jandarma Teşkilatının yıl dönümünü kutlayan Kaymakam Gemici, “Vatan savunmasında, bölünmez bütünlüğümüzün korunmasında, ülkede huzur ve güvenliğin sağlanmasında üstün bir hizmet anlayışıyla görev yapan Jandarma Teşkilatımızın bundan sonra da üstlendiği zorlu görevi başarıyla sürdüreceğine yürekten inanıyorum” dedi.

Ergel’den Kaymakam Gemici’ye yıl dönümü ziyareti

Şüheda PARTAL

Türk Jandarma Teşkilatı’nın 183. Kuruluş Yıl Dönümü nedeniyle Kemer İlçe Jandarma Komutanı Ramazan Ergel ve jandarma personeli, Kemer Kaymakamı Yücel Gemici’yi makamında ziyaret etti. Ergel, ziyarette 183. Kuruluş Yıl Dönümünde Jandarma Genel Komutanlığının iş ve işleyişi hakkında bilgi verdi.

Ziyaretlerinden dolayı İlçe Jandarma Komutanı Ramazan Ergel ve Jandarma personeline teşekkür eden Kaymakam Gemici, Jandarma Teşkilatının 183. Kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, "Jandarma Teşkilatı ülkemizin ve milletimizin huzuru ve güveni için canı pahasına büyük bir fedakârlık ve üstün bir görev anlayışıyla vatandaşlara hizmet etmektedir. Vatan savunmasında, bölünmez bütünlüğümüzün korunmasında, ülkede huzur ve güvenliğin sağlanmasında üstün bir hizmet anlayışıyla görev yapan Jandarma Teşkilatımızın bundan sonra da üstlendiği zorlu görevi başarıyla sürdüreceğine yürekten inanıyorum. Mukaddes vatan görevini büyük bir özveri, cesaret ve kahramanca yerine getirirken, şehit olan askerlerimiz, milletimizin gönlünde ebediyen yaşayacaktır. Görevleri başında hayatını kaybeden kahraman şehitlerimizi rahmet ve saygıyla, gazilerimizi minnetle anıyor, halen görevde olan Jandarma Teşkilatı mensuplarına, İlçe Jandarma Komutanlığı personelimize görevlerinde başarılar, sağlıklı, huzurlu uzun ömürler diliyorum” dedi.

AdminAdmin