TURİZM
Giriş Tarihi : 19-01-2022 21:35   Güncelleme : 19-01-2022 21:35

Başkan Topaloğlu’ndan kardeş şehir ziyareti

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 23-27 Ocak tarihleri arasında belediye meclis üyeleri ve Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Temsilcisi Ayşegül Zeybek Uçar ile birlikte kardeş şehir ilişkilerinin gelişimi amacıyla Ukrayna’nın Truskavets şehrini ziyaret edecek.

Başkan Topaloğlu’ndan kardeş şehir ziyareti

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 23-27 Ocak tarihleri arasında, iş birliği kapsamında iki şehir arasında yeni yollar geliştirmek, fikir ve önerileri tartışmak amacıyla Ukrayna’nın Truskavets şehrini ziyaret edecek. Ziyarette, Başkan Topaloğlu’na, belediye meclis üyeleri Hasan Ali Acar, İsmail Aka, Ferhan Fidan, Emrah Ayhan ve Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Temsilcisi Ayşegül Zeybek Uçar da eşlik edecek.

Kemer ile Truskavets şehri arasındaki iş birliğini daha fazla geliştirmek istediklerini ifade eden Topaloğlu, “İki kent arasındaki sosyal, ekonomik, turizm, sağlık ve diğer konulardaki iş birliğini genişletmek istiyoruz. Yapacağımız ziyaretler Kemer tanıtımına da büyük katkı sağlayacak. Özellikle turizm anlamında Kemer’in daha da fazla tanınmasına katkı sağlayacağız. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak güzel projelere imza atmayı planlıyoruz.” diye konuştu.

AdminAdmin