EĞİTİM
Giriş Tarihi : 18-07-2021 17:26   Güncelleme : 18-07-2021 17:26

Kurs merkezi öğretmenlerinden ziyaret

5 Temmuzda yeni eğitim-öğretim yılına başlayan Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi öğretmenleri, Kurban Bayramı öncesi Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.

Kurs merkezi öğretmenlerinden ziyaret

Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi öğretmenleri, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Öğretmenlerin ziyareti sırasında, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Asım Yıldırım ve kurs müdürü Suat Göv’de hazır bulundu.

5 Temmuzda yeni eğitim-öğretim yılına başlayan kurs merkezinde 6 eşit ağırlık, 5 sayısal, 1 yabancı dil sınıfı ve 10 öğretmenle üniversite öğrencilerini geleceğe hazırlıyor. Yeni eğitim-öğretim yılında her öğrenci için haftalık 20, aylık 80 saat dersle eğitime başlayan ve ilk deneme sınavını yaparak seviye sınıflarını belirleyen öğretmenler, eğitime yaptığı katkılardan dolayı Başkan Topaloğlu’na teşekkür etti.

Kurban Bayramı öncesi Başkan Topaloğlu ile bayramlaşan öğretmenler, ziyaret sonrası Başkan Topaloğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

(Haber Merkezi)