YAŞAM
Giriş Tarihi : 27-07-2020 22:20   Güncelleme : 28-07-2020 19:54

TDP’den broşürlü uyarı

Kemer İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) ekipleri, yeni tip koronavirüs (COVİD-19) salgınıyla mücadele kapsamında vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor. Ekipler bu kapsamda yaz aylarında yoğunlaşan düğün merasimlerinde alınacak tedbirler konusunda hazırladığı broşürleri düğün salonuna asarak vatandaşları uyardı.

TDP’den broşürlü uyarı

Şüheda PARTAL

Kemer İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik ekipleri, yeni tip koronavirüs (COVİD-19) salgınıyla mücadele kapsamında vatandaşları bilgilendirmeye ve uyarmaya devam ediyor. Vatandaşları yeni tip korona virüse karşı tedbirli olmaları konusunda broşür dağıtarak uyaran ekipler, yaz sezonu nedeniyle yaygınlaşan düğün merasimlerinde salgınının yayılmasının önlenmesi ve alınan tedbirleri uyulması konusunda hazırladıkları broşürleri Arslanbucak Mahallesi’nde bulunan Belediye Düğün Salonu’na astı.

Covid-19'a karşı dünya genelinde mücadele yürütüldüğünü hatırlatan ekipler, vatandaşların canına, sağlığına ve malına zarar gelmeden önce oluşabilecek suçlara karşı önceden bilgilendirmek amacıyla bu tür faaliyetleri belirli aralıklarla yaptıklarını belirterek, “Kemer İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak, vatandaşlarımızın sağlığını korumak adına var gücümüzle mücadelemize devam edeceğiz. Umarız vatandaşlarımız maske kullanımı ve sosyal mesafe konusunda daha duyarlı olurlar” diye konuştular.