MAGAZİN
Giriş Tarihi : 08-11-2021 19:12   Güncelleme : 08-11-2021 19:12

Murat ve Fatoş’un mutlu günü

Kemer Belediye Meclis Üyesi İsmail Aka’nın oğlu Murat Aka, Fatoş Koca ile Arslanbucak Belediye Düğün Salonunda düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. Çok sayıda siyasi, turizmci, esnaf ve vatandaşın katıldığı düğün töreninde çiftin nikahını Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu kıydı. Akşam 20:00’de başlayan düğün töreni gece geç saatlere kadar devam etti.

Murat ve Fatoş’un mutlu günü

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Meclis Üyesi İsmail Aka ve Şefika Aka çiftinin oğulları Murat Aka, Ekrem ve Rabia Koca çiftinin kızları Fatoş Koca ile Arslanbucak Belediye Düğün Salonunda düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. Tören öncesi Aka çifti ve Koca çifti davetlileri kapıda karşılarken, törene Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Meclis Üyelerinin tümü, Ak Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta’nın yanı sıra çok sayıda siyasi, turizmci, esnaf ve vatandaş katıldı.

Oldukça heyecanlı görünen genç çiftin nikahını şahitler huzurunda Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu kıydı. Başkan Topaloğlu “Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Rabbim huzurlarını daim etsin” diyerek imzayı atan çiftin evlilik cüzdanını Fatoş Koca’ya verdi.

Murat ve Fatoş çiftinin nikah merasiminden sonra ilk danslarını yaparak başlayan düğün, davetlilerin hareketli şarkılar eşliğinde oynamasıyla devam etti. Türkü ve şarkılar eşliğinde oynayan gelin ve kız arkadaşlarının coşkusu, en az damat ve arkadaşlarının ki kadar görülmeye değerdi. Pasta kesimi ve takı merasiminin ardından, düğüne katılan davetliler bol bol oynayarak eğlendi. İsmail ve Şefika Aka çiftinin davetlilerle tek tek ilgilendiği düğün töreni, gece geç saatlere kadar devam etti.

Bizde Kemer Gözcü Gazetesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.