GÜNDEM
Giriş Tarihi : 20-10-2021 15:17   Güncelleme : 20-10-2021 15:17

KETOB’dan arazöz bağışı

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB), Kemer Belediyesi’ne 15 ton su kapasiteli arazöz bağışında bulundu. Arazözü Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teslim eden KETOB Başkanı Dinçer Sarıkaya, “Aracı hibe olarak Kemer Belediyesine teslim ettik. Aracı, ağaçları söndürmek için değil yeşertmek için kullanırız inşallah. Allah yangınlar yaşatmasın” dedi.

KETOB’dan arazöz bağışı

Şüheda PARTAL

KETOB’un belediyeye hibe desteği önerisi sonrası belediye meclisinde kabul edilen karar doğrultusunda 15 ton su kapasiteli arazöz Kemer Belediyesine teslim edildi. Arazözü, KETOB Başkanı Dinçer Sarıkaya, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teslim etti.

Belediye önünde yapılan teslim töreninde Başkan Topaloğlu’nun yanı sıra Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, belediye meclis üyeleri Ferhan Fidan, Hasan Ali Acar, Emrah Ayhan, İsmail Aka ve Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) Başkanı Volkan Yorulmaz da hazır bulundu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Aracımızı teslim aldık. Bu araç olası yangınlarda, sulama, temizlik ve park ve bahçe işlerinde kullanılacak. Araçta her detay var. Yangın söndürme tüpünden tutun hortumuna kadar her şey mevcut. Aracın Kemer Belediyesine teslim edilmesinde emeği geçen KETOB Başkanı Dinçer Sarıkaya’ya konunun meclisten geçmesinde katkısı olan meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Kemerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

KETOB Başkanı Sarıkaya ise “Aracı hibe olarak Kemer Belediyesine teslim ettik. Aracı, ağaçları söndürmek için değil yeşertmek için kullanırız inşallah. Allah yangınlar yaşatmasın. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.