KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 02-12-2021 19:40   Güncelleme : 02-12-2021 19:40

KEMİAD’dan sanatçılara destek

Kemer Turizmci ve İşadamları Derneği (KEMİAD) tarafından 22-23 Aralık tarihleri arasında yazar, ressam ve sanatçıları vatandaşlarla bir araya getirecek ‘Kemer Sanatçılarıyla Buluşuyor’ etkinliği düzenleyecek. İmza günü ve resim sergilerinin de açılacağı etkinlikte sanatseverler, Kemer’de yaşayan ses, sinema ve tiyatro sanatçılarıyla da sohbet imkanı bulacak. KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez, ‘Kemer Sanat Üreten Bir Şehirdir’ duygusunu paylaşmak adına tüm vatandaşları etkinliğe davet etti.

KEMİAD’dan sanatçılara destek

Şüheda PARTAL

Kemer Turizmci ve İşadamları Derneği (KEMİAD) tarafından 22-23 Aralık tarihleri arasında yazar, ressam ve sanatçıları vatandaşlarla bir araya getirecek ‘Kemer Sanatçılarıyla Buluşuyor’ Shakespeare Marina Kemer’de etkinliği düzenleyecek. İmza günü ve resim sergilerinin de açılacağı etkinlikte sanatseverler, Kemer’de yaşayan ses, sinema ve tiyatro sanatçılarıyla da sohbet imkanı bulacak. ‘Kemer Sanat Üreten Bir Şehirdir’ duygusunu paylaşmak adına tüm vatandaşları etkinliğe davet eden KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez, “Dünyanın en güzel köşelerinden birisi olan Kemer’de yaşamanın ayrı bir keyif olduğuna inanıyoruz. İşte bu doğa harikası şehirde yaşayanlar arasında bir çok üretken insanlarımızın olduğunu da biliyoruz. Bu nedenle Kemer’de değer üreten sanatçılarımızı bir araya getirmek istedik. İstedik ki; ‘Kemer Sanat Üreten Bir Şehirdir’ duygusunu tüm ülkemiz ve Kemer ile paylaşalım ve Kemer sanat ve sanatçıları ile anılsın istedik” dedi.

Etkinlikte sanatçılarla sanatseverleri buluşturmak istediklerini ifade eden Sönmez, “Etkinliğimizde Kemer, sanatçılarımız ve eserleri ile buluşacaktır. Buluşma Kemer Marina Shakespeare’de 22-23 Aralık 2021 tarihlerinde planlanmıştır. Yapacağımız etkinlikte Yazarlarımız için ilk gün Saat 14:00-17:00 arasında imza günü düzenlenecek, ressamlarımız için 2 gün boyunca saat 10:00-17:00 arasında resim sergileri olacak. Kemer’de yaşayan ses, sinema ve tiyatro sanatçılarımızla sohbetler olacaktır. Sürpriz etkinlikler için çalışmalarımız devam etmektedir. Tüm halkımızı bu güzel etkinliğe davet ediyoruz” diye konuştu.