YAŞAM
Giriş Tarihi : 28-12-2021 19:43   Güncelleme : 28-12-2021 19:43

Kemer’de ‘Servis’ memnuniyeti

Kemer Tur ve Kemer Vip Tur Başkanı Oktay Çelik, toplam 54 araçla 68 sefer yaparak Beldibi’nden Çıralı’ya kadar bin 500 öğrenci taşıdıklarını söyledi. Pandemi nedeniyle ilçedeki servisçilerin 2 yıldır düzgün çalışmadığını belirten Çelik, “Kemer Belediyesinin projesiyle herkes biraz rahat bir nefes aldı. Çocuklarımızı evden alıp okula, okuldan alıp evlerine güvenli şekilde bırakıyoruz. Yapılan her şey ortada. Eskilerin de yaptığı ortada, yenilerin de yaptığı ortada” dedi.

Kemer’de ‘Servis’ memnuniyeti

Kemer Tur ve Kemer Vip Tur Başkanı Oktay Çelik, Kemer Belediyesi’nin lise öğrencilerini ücretsiz taşımasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Çelik, söz konusu projeyle ilgili olarak, belediyenin açtığı C plakalı araç alım ihalesine girerek, kazandıklarını ve en iyi şekilde hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi. Toplamda 54 araçla 68 sefer yaparak öğrencileri taşıdıklarını anlatan Çelik, “Beldibi mahallesinden Çıralı’ya kadar bin 500 çocuğu taşıyoruz. Hem aileler hem de servisçiler mutlu. Pandemi nedeniyle servisçiler 2 yıldır düzgün çalışmadı. Kemer Belediyesinin projesiyle herkes biraz rahat bir nefes aldı” dedi.

Ne belediye ile ne de bir başkasıyla sorunları olmadığını ifade eden Çelik, “Bizim ne belediye ile ne de bir başkasıyla sorunumuz yok. Çeşitli spekülasyonlar oluyor ama yapacak bir şey yok. Herkes duyduğunu söylüyor. Biz belediyeye faturamızı kestiğimiz anda paralarımız hesabımıza yatıyor. Hiçbir servisçi biz paramızı alamadık diye aksini iddia edemez. Böyle bir şey yok. Belediyeye faturamızı kestikten sonra hesabımıza paramız yatıyor ve biz de servisçilere paralarını yatırıyoruz. Çocuklarımızı evden alıp okula, okuldan alıp evlerine güvenli şekilde bırakıyoruz. Yapılan her şey ortada. Eskilerin de yaptığı ortada, yenilerin de yaptığı ortada. Vatandaşımız her şeyi görüyor. Takdir vatandaşın” şeklinde konuştu.

SERVİS ŞOFÖRLERİ MEMNUN!

Servis şoförü Emrah Cömert ise pandemi döneminde servis şoförleri olarak zor durumda kaldıklarını belirterek, “Kemer Belediyesinin öğrencilerin ücretsiz taşınması hizmeti gayet güzel. Aileler ve servisçiler olarak memnunuz. Paralarımızı da düzenli olarak alıyoruz Belediyemizle herhangi bir sıkıntımız yok” diye konuştu.

Abdullah Öge de öğrencilerin ücretsiz taşınmasının Kemer Belediyesi tarafından yapılan en güzel projelerden biri olduğuna değinerek, “Yapılan projeden herhangi bir mağduriyet yaşamadık. Her şey yolunda gidiyor. Daha önce nasıl bir taşımacılık yapıyorsak yine o disiplinle devam ediyoruz. Bu proje çok güzel oldu. Tüm öğrenci velileriyle muhatap olmadan tek kalemde işlerimizi yapmış oluyoruz. Ailelerde mağdur olmuyor” dedi.

(Haber Merkezi)