YAŞAM
Giriş Tarihi : 27-11-2020 14:20   Güncelleme : 27-11-2020 14:20

‘Kemer çok farklı olacak’

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Göynük Mahallesi Kurtuluş Caddesi üzerinde yapımı devam eden parkta incelemelerde bulundu. Atatürk Parkı’ndaki çalışmalarda da sona gelindiğini belirten Başkan Topaloğlu, “Kemer’in çehresini değiştirmeye devam edeceğiz. Gelecek yılda Kemer çok farklı olacak” dedi.

‘Kemer çok farklı olacak’

Şüheda PARTAL

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Göynük Mahallesi Kurtuluş Caddesi üzerinde yer alan alanda park çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Alanın daha önce temizlenmesinin ardından yeni park için kolları sıvayan belediye ekipleri, çocuklar için oyun grubu, oturma alanları, spor aletleri, pergolalar yaparak ağaçlandırma çalışması yapacak. Yaklaşık 2 bin metrekare alanda çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak halkın kullanımına kazandırılması amaçlanıyor.

ATATÜRK PARKINDA SONA GELİNİYOR

Atatürk Parkı’nda ise, sosyal donatılar ve çevre düzenlemeleri kapsamında kafe ve ters evde çalışmalar son hızıyla sürüyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından parkın içerisinde kafe, ters ev, yürüyüş yolları, oturma alanları, kitap okuma yerleri, iki adet çelikten köprü, fotoğraf alanları yer alacak.

‘KEMER ÇOK FARKLI OLACAK’

Park alanında devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek Belediye Park ve Bahçeler Müdürü Gencay Kayrak’tan bilgi alan Başkan Topaloğlu, “Kemer’e yeni parklar kazandırmaya devam ediyoruz. Halkımızın aileleriyle birlikte parklarda rahatça vakit geçirebilmeleri için çalışmaya devam ediyoruz. Kemer’in çehresini değiştirmeye devam edeceğiz. Atatürk Park’ındaki çalışmalar da hızla devam ediyor. Gelecek yılda Kemer çok farklı olacak. Atatürk Parkındaki proje Kemer’e çok yakışacak ve yeni bir soluk kazandıracak. En kısa sürede çalışmaları tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız” diye konuştu.