GÜNDEM
Giriş Tarihi : 12-07-2021 16:45   Güncelleme : 12-07-2021 17:00

İYİ Parti’den muhtarlar buluşması

İYİ Parti Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Çelik ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Durmuş Ali Arslan, Kemer’in Ulupınar, Beycik ve Ovacık Mahallerinin muhtarlarıyla bir araya gelerek mahallerinde yaşanan sorunları ve taleplerini dinledi.

İYİ Parti’den muhtarlar buluşması

Şüheda PARTAL

İYİ Parti Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Çelik ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Durmuş Ali Arslan, sorunları yerinde tespit etmek amacıyla Ulupınar Mahalle Muhtarı Habib Altınkaya, Ovacık Mahallesi Muhtarı İsa Anatürk ve Beycik Mahallesi Muhtarı Arif Namdar ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

İYİ Parti İlçe yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı toplantıda, Altınkaya ve Anatürk, mahallelerinde mezarlık sorununun giderilmesi konusunu gündeme getirirken, Namdar ise Beycik Mahallesi’nin altyapı ve haşereyle mücadele konusunun acil olarak çözülmesi gerektiğine işaret etti.

Kemer’de kırsalda kalan mahallelerin ihtiyaç ve sorunlarını yerinde tespit etmek amacıyla Antalya Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Durmuş Ali Arslan ile birlikte ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade eden İYİ Parti Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Çelik, “İYİ Parti İlçe Başkanlığı olarak ilçe merkezi olmak üzere tüm mahallerimizde sorunların tespiti ve çözüm önerileri konusunda ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Özellikle Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanları içerisinde sorunların giderilmesi adına kırsal mahalle muhtarlarımızı ziyaret ederek sorunlarını dinledik. Umarım kısa zaman içerisinde de bu sorunlar çözüme kavuşacak. Ben şimdiden Genel Sekreter Yardımcımız Durmuş Ali Arslan’a teşekkür ediyorum. Tabi bu sorunların bugün olduğu gibi her zaman takipçisi olacağız. Bu anlamda ilçemiz mahallelerinde oluşabilecek her türlü sorunlar için 7/24 açık olan telefonlarımızdan bize ulaşabilirler” dedi.