GÜNDEM
Giriş Tarihi : 06-08-2020 10:37   Güncelleme : 06-08-2020 10:37

En kapsamlı denetim

İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi sonrası tüm yurtta olduğu gibi Kemer’de de Korona Virüs Denetimleri gerçekleştirilecek. Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç başkanlığında kurum amirleriyle yapılan toplantı sonrası oluşturulan ekipler ilçe genelinde denetimlere başladı.

En kapsamlı denetim

İçişleri Bakanlığı 81 il valiliğine “Korona Virüs Denetimleri” konulu genelge gönderdi. Genelge sonrası Kemer Kaymakamı Murtaza Dayanç başkanlığında kurum amirleri ile toplantı gerçekleştirildi. Toplantı sonrası oluşturulan ekipler ilçe genelinde denetimlere başladı. Denetimlere başta Kaymakam Murtaza Dayanç olmak üzere belediye başkanı, ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ve personeli, meslek odaları, genel kolluk birimleri (polis, jandarma, sahil güvenlik) ve özel kolluk birimlerinin (zabıta, özel güvenlik vb.) katılacak.

Ekipler, konaklama tesisleri, pazar yerleri, işyerleri, marketler, lokanta, kafe, restoran, kahvehane, kıraathane, çay bahçeleri, piknik alanları, düğün ve nikah yapılan yerler, berber, kuaför, güzellik merkezleri, internet kafeler, şehirler arası toplu ulaşım araçları, ticari taksiler ve tüm toplu yaşam alanlarında denetim yapılacak.