SİYASET
Giriş Tarihi : 04-05-2022 19:45

CHP Kemer’de bayramlaşma

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kemer İlçe Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun da katıldığı programda partililer bir araya gelerek bayramlaştı.

CHP Kemer’de bayramlaşma

Şüheda PARTAL

CHP Kemer İlçe Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla ilçe binasında bayramın ikinci günü bayramlaşma programı düzenlendi. Programa Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun yanı sıra, İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, CHP’li meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Son iki yıldır pandemi dolayısıyla bayramlarda bir araya gelemediklerini ifade eden İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, “Bu yıl hep beraber buradayız. En içten dileklerimle hepinizin bayramını kutluyorum ve bundan sonrada bu bayramlarımızın adet ve göreneklerini sürdüreceğimiz inancındayım. İnşallah bundan sonra da daha çok bayramlar kutlarız. Bundan sonra iktidar da olsak muhalefette olsak hep beraber bu CHP çatısı altında birlik beraberlik içerisinde buluşacağız” dedi.

ANMA ETKİNLİĞİNE DAVET

Ünal ayrıca, partisinin Grup Başkan Vekili Özgür Özel’in 6 Mayıs’ta Kemer’de olacağını söyledi. Özel’in ilçe başkanlığı ve Başkan Necati Topaloğlu’nu ziyaret edeceğini belirten Ünal, ilçe başkanlığı tarafından düzenlenecek ‘Deniz-Yusuf-Hüseyin Darağacında Üç Fidan Anma Etkinliği’nde Özel’in konuşmacı olarak katılacağını ifade ederek, tüm vatandaşları Kemer Belediyesi Kültür Salonu’nda düzenlenecek anma etkinliğine davet etti.

AdminAdmin