GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-02-2021 09:37   Güncelleme : 16-02-2021 09:37

Beton üretim fabrikası taşınıyor!

Kemer Belediyesi’ne ait beton santral tesisi, yeni yerine taşınıyor. Beton santral tesisinin yeni yerine taşınarak daha hızlı ve verimli bir şekilde hizmet sunulabilmesinin amaçlandığını bildiren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Burada halkımıza daha hızlı ve verimli hizmet sunacağız. Beton santralinin şu anki mevcut yerinde çok fazla trafik ve gürültü kirliliği oluyordu. Vatandaşlarımızın bu konudaki rahatsızlığını ortadan kaldırmak da istedik” dedi.

Beton üretim fabrikası taşınıyor!

Şüheda PARTAL

Kemer Belediyesi’nin Kuzdere Mahallesi’nde bulunan kendisine ait beton santral tesisi, yeni yerine taşınıyor. Kader Buse Acar Caddesi üzerinde bulunan Kemer Sanayi Sitesi yanı ve imar planında belediye hizmet alanı olarak ayrılan yer, çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğünce belediyeye tahsis edildi. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, beton üretim santralinin taşınacağı yeni yerdeki çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Topaloğlu’na, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül de eşlik ederek, çalışmalarda gelinen son nokta hakkında bilgi aldı.

Kemer Belediyesi’ne ait beton santral tesisi, yeni yerine taşınıyor. Beton santral tesisinin yeni yerine taşınarak daha hızlı ve verimli bir şekilde hizmet sunulabilmesinin amaçlandığını bildiren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Beton santralinin yeni yerine taşınması için başlatılan çalışmalar devam ediyor. Çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak beton üretim santralimizi buraya taşıyacağız. Burada halkımıza daha hızlı ve verimli hizmet sunacağız. Beton santralinin şu anki mevcut yerinde çok fazla trafik ve gürültü kirliliği oluyordu. Vatandaşlarımızın bu konudaki rahatsızlığını ortadan kaldırmak da istedik” diye konuştu.