YAŞAM
Giriş Tarihi : 10-07-2020 18:02   Güncelleme : 10-07-2020 18:02

Başkan Topaloğlu Beycik’te

Beycik Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek sorunları dinleyen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, gerekli birim müdürlerine talimat vererek sorunların en kısa zamanda çözüme kavuşacağını bildirdi.

Başkan Topaloğlu Beycik’te

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Beycik Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek sorunları dinledi. Beycik Mahallesi’ndeki meşhur Çınar altında yapılan toplantıya, belediye başkan yardımcıları, belediye birim müdürleri ve Beycik Mahalle Muhtarı Arif Namdar da katılım sağladı. Toplantı öncesi Beycik halkına belediye olarak yapılan hizmetler hakkında kısa bilgiler veren Başkan Topaloğlu, Beycik mahallesinin doğası ile Kemer’in en güzel yerlerinden biri olduğunu ifade ederek, mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinlemeye ve tüm sıkıntıları çözmeye geldiklerini kaydetti.

Mahalle sakinlerinin sorularını dinleyen Topaloğlu, gerekli birim müdürlerine talimat vererek sorunların en kısa zamanda çözüme kavuşacağını bildirdi. Beycik mahalle sakinlerinin en çok şikayet ettiği başı boş gezen köpek ve diğer hayvanlarla ilgili not alan Başkan Topaloğlu, konuyla ilgili Sağlık İşleri Müdürlüğüne gerekli talimatları vereceğini ve en kısa sürede sorunun ortadan kaldırılacağını kaydetti. Mahalle sakinleri, piknik yapanlar ve ateş yakan vatandaşlar için gerekli uyarı tabelalarının konulmasını da istedi. Konuyla ilgili notlarını alan Topaloğlu, Fen İşleri Müdürü Baki Yalın’a gerekli talimatları vererek, uyarı tabelalarını en kısa sürede Beycik Mahallesi’nin belirli noktalarına koyacaklarını aktardı.

Topaloğlu, toplantı sonrası mahalle sakinleri ile bir süre sohbet etmeyi de ihmal etmedi.