ANTALYA
Giriş Tarihi : 13-08-2020 13:59   Güncelleme : 13-08-2020 13:59

Andrea Doria Koyu ailelere ve kadınlara hizmet verecek

Finike ilçesindeki Andrea Doria Koyu, pazartesi ve perşembe günleri kadınlara, diğer günlerde ise aile plajı olarak hizmet verecek.

Andrea Doria Koyu ailelere ve kadınlara hizmet verecek

Finike Belediyesi, temmuz ayında Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden devraldığı Altuncan Hatun Kadınlar Plajı'nda başlattığı çalışmaları tamamladı. Bölgede 'Andrea Doria Koyu' ve 'Radyofor Koyu' olarak da bilinen koy, ziyaretçilerin denize girip, güneşlendiği ahşap platformun onarılması, gerekli bakım, onarım ve temizlik çalışmalarının yapılmasıyla hazır hale getirildi.
Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, "Radyofor Koyu; pazartesi ve perşembe günleri kadın misafirlerimize hizmet verecek. Diğer günlerde ise aile plajı olarak misafirlerimizi ağırlayacak. Misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için büfemiz gün boyu hizmet üretecek. Bu yıl büfe olarak hizmet verecek olan tesisimiz gelecek yıl tam teşekkülü fastfood olarak misafirlerimize hizmet verecek. Belediyemiz hemşehrilerimizin yanı sıra tatil için ilçemizi tercih eden misafirlerimize kaliteli bir hizmet vermek adına çalışmalarını aralıksız sürdürecek. Önümüzdeki süreçte başta otopark alanının aydınlatması olarak, gerekli çalışmaları yapacağız" dedi.

(DHA)