YAŞAM
Giriş Tarihi : 08-09-2022 02:01

Topaloğlu’ndan Zabıta personeline kutlama

Zabıta Haftası dolayısıyla zabıta personel ile bir araya gelen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 196. Yıldönümünü kutladı ve personelinin özverili çalışmaları için teşekkür edip, çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu.

Topaloğlu’ndan Zabıta personeline kutlama

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla Zabıta Müdürlüğü’nde çalışan personel ile bir araya geldi. Başkan Topaloğlu, Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 196. Yıldönümünü kutladı ve Zabıta personelinin özverili çalışmaları için teşekkür edip, çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu.

Zabıta personeli ile sohbet edip görüşlerini dinleyen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu yaptığı açıklamasında, “Vatandaşların huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden canla başla çalışan Zabıta Personelimizin Zabıta Haftasını kutluyorum. Zabıtamız, vatandaşlarımız ile belediyemiz arasında bir köprüdür. Çünkü onlar devamlı halkın içerisindeler. Görevleri çok zor ve kutsal bir görevi yerine getiriyorlar. Tüm Zabıta çalışanlarımızın Zabıtalar haftasını kutlarken, bundan sonraki görevlerinde de başarılar diliyorum” dedi.

Kemer Belediyesi Zabıta Müdürü Erhan Kurtoğlu ve Zabıta personeli de Başkan Necati Topaloğlu’nun ziyareti ve kutlaması nedeniyle teşekkürlerini sundu. (Haber Merkezi)

AdminAdmin