GÜNDEM
Giriş Tarihi : 23-02-2021 09:54   Güncelleme : 23-02-2021 09:54

NG Phaselis Bay, Nisan’da kapılarını açıyor!

Kemer’in Göynük Mahallesi’nde NG Hotels zinciri tarafından satın alınarak yenilenen NG Phaselis Bay Otel, nisan ayında kapılarını açmaya hazırlanıyor. ‘Tanı, Hisset, Sev’ sloganıyla açılacak otel, NG’nin ilk resort oteli olacak. NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, “Nisan 2021’de hizmete sunacağımız NG Phaselis Bay’e toplamda 500 milyon TL yatırım yaptık. Misafirlerimize eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Yeni yatırımlarımız ile de Türk turizmine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

NG Phaselis Bay, Nisan’da kapılarını açıyor!

Şüheda PARTAL

Pandemiye rağmen yer aldıkları sektörlerde yatırımlarını sürdüren NG Grup, hızla büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde NG Sapanca Enjoy’u turizm sektörüne kazandıran grup, NG konukseverliğini bu kez de Kemer’e taşıyacak. Göynük Mahallesi’nde uzun yıllar Club Hotel Phaselis ismiyle hizmet veren oteli satın alan NG Grup, toplamda 500 milyon TL yatırımla yenilediği oteli, NG Phaselis Bay ismiyle Nisan ayında açacak.

“See, Feel, Love” (Tanı, Hisset, Sev) sloganıyla modern gezginlerin vazgeçilmezi olmaya hazırlanan NG Phaselis Bay, yüksek standartlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmayı amaçlıyor.

Otel yatırımı hakkında bilgi veren NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, “Pandemi sürecinde ne satışlarımız yavaşladı, ne de yatırımlarımızı durdurduk. Göynük’ten satın aldığımız Phaselis Otel’de, yepyeni bir konsept ve hizmet sunmak için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Antalya'da NG Phaselis Bay olarak isimlendirdiğimiz otelimiz, olağanüstü koylara sahip ve çam ağaçlarının arasında yer alıyor. Nisan 2021’de hizmete sunacağımız NG Phaselis Bay’e toplamda 500 milyon TL yatırım yaptık. Misafirlerimize eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Yeni yatırımlarımız ile de Türk turizmine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.