YAŞAM
Giriş Tarihi : 22-01-2023 23:17

Kemer’de yılın ilk kermesi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen yeni yılın ilk “Üreten ev hanımları” kermesine katılarak stantları gezdi ve ev hanımlarına yeni yılda hayırlı bol kazançlar diledi.

Kemer’de yılın ilk kermesi

Kemer'deki kadın dernekleri ve kadın kooperatifleri ile ev hanımlarını bir araya getiren Kemer Belediyesi, ev hanımlarının kendi ürettiği ürünleri satarak ev ekonomilerine katkı sağlamalarını amaçlıyor. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Atatürk Parkı’nda düzenlenen kermeste stant açan ev hanımlarını tek tek dolaşarak hayırlı işler dileklerinde bulundu. Başkan Topaloğlu, gözleme yapılan bir stantta sacın başına geçerek gözleme pişirdi.

Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kemer Belediyesi destekleriyle her ay düzenlenen Üreten ev hanımları kermesinin yeni yılda ilkini yaptıklarını söyledi. Yılın ilk kermesinde ev hanımlarıyla bir araya geldiklerine değinen Topaloğlu, “Belediyemiz destekleriyle yapılan etkinlik oldukça güzel geçiyor. Kermeste stant açan ev hanımları kendi ev ekonomilerine katkıda bulunuyor. Kemer Belediyesi olarak halkımızla iç içe olmaya devam edeceğiz.” dedi. (Haber Merkezi)

AdminAdmin