SPOR
Giriş Tarihi : 10-09-2022 02:47

Kemer, yat yarışlarıyla renklenecek

Kemer Belediyesi ve Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı’nın (KETAV) destekleriyle Kemer Belediyespor Yat ve Yelken Kulübü tarafından bu yıl ilk defa düzenlenecek Likya Cup Yat Yarışları, 23-25 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Üç Adalar ile Karaburun açıklarında yapılması planlanan yarışlara 100 sporcunun katılması bekleniyor. Yarışların ulusal anlamda büyük öneme sahip olduğunu belirten Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Yarışlar hem ülke hem de Kemerimizin tanıtımına da büyük katkı sağlayacaktır” dedi.

Kemer, yat yarışlarıyla renklenecek

Şüheda PARTAL

Bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Likya Cup Yat Yarışları, 23-25 Eylül tarihleri arasında Kemer’de yapılacak. Kemer Belediyesi ve KETAV’ın destekleriyle Kemer Belediyespor Yat ve Yelken Kulübü tarafından bu yıl ilk defa düzenlenecek olan ve yarışlar çeşitli kategorilerde yapılacak. Üç Adalar ile Karaburun açıklarında yapılması planlanan yarışlara 100 sporcunun katılması bekleniyor. Yarışların son günü gala yemeği ve ödül töreninin yapılacağı belirtildi.

Yarışlar öncesi Kemer Belediyespor Yat ve Yelken Kulübü Başkan Yardımcısı Fırat Yılmaz ve yönetim kurulu üyesi Gürhan Çelik, Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) Başkanı Volkan Yorulmaz, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kemer Belediyesi olarak yarışlara her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. Yarışların ulusal anlamda büyük öneme sahip olduğunun altını çizen Topaloğlu,, “Bu yıl ilk defa yapacağımız yarışlar hem ülke hem de Kemerimizin tanıtımına da büyük katkı sağlayacaktır. Sporcular, Kemer’in mavi güzelliklerini görme imkanı da elde edecek. Keyifli ve güzel bir yarışma olacağına inanıyorum. Organizasyona destek veren KETAV’a ve KETAV Başkanı Volkan Yorulmaz’a da teşekkür ediyorum. Şimdiden tüm sporculara başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kemer Belediyespor Yat ve Yelken Kulübü Başkan Yardımcısı Fırat Yılmaz da desteklerinden dolayı Başkan Topaloğlu’na teşekkür ettiğini dile getirdi.

AdminAdmin