GÜNDEM
Giriş Tarihi : 30-04-2021 14:34   Güncelleme : 30-04-2021 14:34

‘Çekim merkezi olacak’

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, çalışmalarda sona gelinen Kemer’in en önemli çekim merkezleri arasında yer alacak olan Atatürk Parkı’nda incelemelerde bulundu. Park içerisindeki çalışmalarda ince işçiliklerin kaldığını belirten Başkan Topaloğlu, parktaki çalışmaları en kısa sürede tamamlayarak vatandaşların ve ilçeye gelen misafirlerin hizmetine sunacaklarını kaydetti. Topaloğlu, “Burası tamamlandığı zaman, Kemer halkı ve ilçemize gelen misafirleri cezbedecek bir yer olacak. Özellikle Villa Kemer isimli ters ev çekim merkezi olacaktır” dedi.

‘Çekim merkezi olacak’

Şüheda PARTAL

Kemer’in en önemli çekim merkezleri arasında yer alacak olan Atatürk Parkı projesinde sona yaklaşıldı. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Baki Yalın, parkta incelemelerde bulundu. Park içerisindeki ters evin ve diğer sosyal aktivitelerin yapılabileceği alanlarda son dokunuşlar da tamamlanmak üzere. Çalışmalar kapsamında ters evin içerisindeki malzemelerin montaj işlemleri tamamlanarak iç dizaynı tamamlandı. Yürüyüş yolları, çevre düzenlemeleri, aydınlatmalar tamamlanarak, park içerisindeki kafenin içerisinde kullanılacak masa ve sandalyeler konuldu. Çalışmaların tamamlanmasının ardından park içerisinde, pergoleler, kafe, ters ev, yürüyüş yolları, dinlenme ve kitap okuma alanları, sosyal donatılar, yeşil alanlar, fotoğraf çekim yerleri, aydınlatmalar yer alacak.

‘ÇEKİM MERKEZİ OLACAK’

Projede gelinen son nokta hakkında bilgiler alan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Atatürk Parkındaki projede artık sona geldiklerini söyledi. Başkan Topaloğlu, park içerisindeki çalışmalarda ince işçiliklerin kaldığını belirterek, parktaki çalışmaları en kısa sürede tamamlayarak vatandaşların ve ilçeye gelen misafirlerin hizmetine sunacaklarını kaydetti.

Kemer halkına en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini ifade eden Topaloğlu, “Burası tamamlandığı zaman, Kemer halkı ve ilçemize gelen misafirleri cezbedecek bir yer olacak. Özellikle Villa Kemer isimli ters ev çekim merkezi olacaktır. Pandemiye rağmen hizmetlerimiz devam ediyor. Kemer halkına şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.