TURİZM
Giriş Tarihi : 08-11-2022 23:50

Başkan Topaloğlu, Bakan Ersoy ile Londra Fuarı’nda bir araya geldi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Londra’da düzenlenen World Travel Market Londra Fuarı’nda Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Başkan Topaloğlu, Bakan Ersoy’un, Kemer, Çamyuva, Göynük ve Beldibi arıtmalarının ihalesini yaptıklarını aktardığını ifade ederek, “Sayın bakanımıza Kemer’e yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Topaloğlu, Bakan Ersoy ile Londra Fuarı’nda bir araya geldi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Londra’da düzenlenen World Travel Market Londra Fuarı’nda Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Başkan Topaloğlu’na Bakan Ersoy ile görüşmesi sırasında Antalya Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Muhittin Böcek de eşlik etti. Görüşme sırasında turizm sektöründe yaşanan gelişmeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Topaloğlu, Bakan Ersoy’un, Kemer, Çamyuva, Göynük ve Beldibi arıtmalarının ihalesini yaptıklarını aktardığını ifade ederek, “Sayın bakanımıza Kemer’e yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Kemer’e üç tane de günübirlik alan yaptılar. Kendileri Kemer’e daha fazla hizmet edeceklerini ifade etti. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bakanımıza, Kemer Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu dile getirdik.” diye konuştu.

TURİZMCİLERDEN KEMER STANDINA YOĞUN İLGİ

Fuarın ilk gününde ziyaretçi akınına uğrayan Kemer standını Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Sururi Çorabatır, Barut Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Barut, Uluslararası Ticaret CEO’su Murtaza Kalender, spor turizmine öncülük yapan Şamil Yaşacan da ziyaret etti. Başkan Topaloğlu, Kemer standına gelen turizmcilerle istişarelerde bulunarak, Kemer’de yapılması planlanan ulusal ve uluslararası spor organizasyonları hakkında bilgiler verdi.

TÜRSAB BAŞKANI BAĞLIKAYA KEMER STANDINDA

Kemer standını ziyaret eden Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ile turizm sektöründe yaşanan gelişmeler ve İngilizlerin Kemer’e olan ilgisi hakkında sohbet etti. Bağlıkaya’nın ziyareti sırasında TÜRSAB yönetim kurulu üyesi Sab Tur sahibi Nezih Hacialihoğlu ve Viking Oteller sahibi Can Kobal da hazır bulundu.

Başkan Topaloğlu, Londra turizm fuarının ilk gününde Kemer standında yoğunluk yaşandığını belirterek, “Londra’da Kemer standımıza büyük bir ilgi var. Fuarın açıldığı andan itibaren standımız boş kalmıyor. Seyahat acentelerinin sahipleriyle birebir görüşmeler gerçekleştiriyoruz. İngilizlere Kemerimizi en iyi şekilde tanıtıyoruz. Kemer için olumlu geri dönüşler alıyoruz” diye konuştu. (Haber Merkezi)

AdminAdmin