GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-12-2020 16:33   Güncelleme : 10-12-2020 16:33

Zeydanlı ve Ercenk’den Topaloğlu’na ziyaret

ALDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Murat Zeydanlı ve CHP eski Antalya Milletvekili Tuncay Ercenk, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.

Zeydanlı ve Ercenk’den Topaloğlu’na ziyaret

Şüheda PARTAL

ALDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Murat Zeydanlı, Satış Pazarlama Müdürü Lütfi Ergen, satış pazarlama uzmanı Deniz Güven ve mühendis Tayyar Şimşek ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette ALDAŞ A.Ş ile Kemer Belediyesi arasında yapılacak olan iş birliği ve projelerin karşılıklı olarak desteklenmesi konuşuldu.

Başkan Necati Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ALDAŞ ile her zaman iş birliği içerisinde olacaklarını ve güzel projelere imza atacaklarına inandıklarını kaydetti.

ERCENK, NEZAKET ZİYARETİ

CHP eski Antalya Milletvekili Tuncay Ercenk de CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Ercenk ise misafirperverliklerinden dolayı Topaloğlu'na teşekkür ederek, yaptığı başarılı hizmetlerin devamını diledi.