YAŞAM
Giriş Tarihi : 15-09-2022 23:13

Yılmaz ve Gül, çalışmaları inceledi

Kemer Belediye Başkan Vekili Recep Yılmaz ile Başkan Yardımcısı Emin Gül, ilçe genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. İlçe genelindeki çalışmaların son süratle devam ettiğine bildiren Başkan Yardımcısı Emin Gül, çalışmaları en kısa sürede tamamlayarak halka en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

Yılmaz ve Gül, çalışmaları inceledi

Tekirova Mahallesi Cumayeri mevkiindeki dere ıslah çalışmalarını inceleyen Belediye Başkan Vekili Yılmaz ve Belediye Başkan Yardımcısı Gül, belediye personeli ve bölgedeki vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra Çamyuva Mahallesi Hayıtlıgöl mevkisine geçerek, bölgedeki alt yapı çalışmaları hakkında bilgiler alan Yılmaz ve Gül, Çamyuva Mahallesi’ndeki kapalı pazar yerinde de incelemelerde bulundu. Çamyuva 5046 sokaktaki yol çalışmalarını inceleyen Yılmaz ve Gül, son olarak Kuzdere Mahallesi’nde imara açılan bölgelerde devam eden yol yapım çalışmaları hakkında da belediye personelinden bilgiler aldı.

Başkan Vekili Yılmaz, yaptığı açıklamasında, Kemer Belediyesi olarak ilçe genelinde hummalı şekilde çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Alt ve üst yapı çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak halkın hizmetine kazandıracaklarını belirten Yılmaz, “Tekirova, Çamyuva ve Kuzdere mahallelerimizde devam eden çalışmalarımızı yerinde gördük. Çalışmalarla ilgili bilgiler aldık. Kemer halkı için üretmeye ve hizmet etmeye devam edeceğiz. Yıllardır yapılamayan yerlerin alt ve üst yapı çalışmalarını en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Başkan Yardımcısı Gül ise Kemer Belediyesi olarak halka hizmet etmekten dolayı gurur duyduklarını ifade etti. İlçe genelindeki çalışmaların son süratle devam ettiğine dikkat çeken Gül, çalışmaları en kısa sürede tamamlayarak halka en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini aktardı. (Haber Merkezi)

AdminAdmin