YAŞAM
Giriş Tarihi : 12-05-2022 22:27

Yeşil alan düzenlemesinde sona doğru

Kemer Belediyesi tarafından Çamyuva Mahallesi’nde çalışmaları hızla süren dere boyu yeşil alan düzenlemesinde sona doğru geliniyor.

Yeşil alan düzenlemesinde sona doğru

Çamyuva mahallesini Kiriş mahallesine bağlayan Devlet Su İşleri (DSİ) köprüsünün bulunduğu zeytin ağaçlarının olduğu noktadan başlayıp, dere boyu yeşil alan düzenlemesinde sona doğru geliniyor. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Başkan Yardımcıları Emin Gül ve Baki Yalın, Çamyuva Muhtarı Rıdvan Vıcır ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi.

Projenin hızla devam ettiğini belirten Başkan Topaloğlu “Çamyuva Mahallemizde dere kenarındayız. Bu bölge vatandaşın yürüyüş, koşu ve bisiklet yolu olarak ayrılmış. İhaleye vermiştik, yüklenici firma hızla çalışmalarını sürdürüyor. Belediyemiz Fen İşleri ekibi de sulama tesisatlarını yapıyorlar. Sonra aydınlatmalara geçecekler. Yüklenici firma projede hızla ilerlerken, bisiklet yolu, koşu ve yürüyüş yollarını ve bordür çalışmalarını yapıyor. En kısa zamanda bitirerek Kemer halkının kullanımına sunacağız. Her şey Kemer için” dedi.

Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül de yaptığı açıklamasında, projenin hızla devam ettiğini ve sona geldiğini belirterek “Çamyuvamıza ve Kemerimize hizmet çok yakışıyor” dedi. (Haber Merkezi)

AdminAdmin