MAGAZİN
Giriş Tarihi : 06-12-2020 15:21   Güncelleme : 06-12-2020 15:21

Yenigün’ün ‘Yalan’ klibine büyük ilgi

Uzun yıllardır Antalya’nın gözde mekanlarında sahne alan ve Antalya gecelerinin aranan seslerinin başında yer alan Mehmet Yenigün’ün yeni klibi ‘Yalan’ büyük ilgi görüyor.

Yenigün’ün ‘Yalan’ klibine büyük ilgi

Uzun yıllardır Antalya’nın gözde mekanlarında sahne alan ve Antalya gecelerinin aranan seslerinin başında yer alan Mehmet Yenigün’ün yeni klibi büyük ilgi görüyor. Söz ve müziği Tan Taşçı’ya ait olan Yalan isimli şarkıya cover yapan Yenigün’ün Lara sahilinde kendisinin yönettiği klibinin kameramanlığını ise turizm camiasının yakından tanıdığı isimlerden Gökhan Büyükkabacı yaptı.

Korona yasakları nedeni ile mekanların kapanmasının zorluklarını yaşadıklarını belirten Yenigün, ‘Bu dönemi elimizden geldiği kadar bu tip çalışmalarla değerlendirmeye çalışıyoruz. Ancak sizlerin de bildiği gibi, bulaşıkçısından, garsonuna, müzisyenine kadar tüm arkadaşlarımız çok zor durumdalar. Umarız, bu günleri tez zamanda atlatırız. Devam eden süreçte de bizim gibi ekmeğini yalnızca müzik sektöründen kazananlara yönelik çalışmalar yapılmasını bekliyoruz’ dedi.