GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-12-2020 16:25   Güncelleme : 04-12-2020 16:25

Yeniden düzenleniyor

Mustafa Ertuğrul Aker (Olbia) Parkı yeniden düzenleniyor. Kemer Belediyesi’ne ait fabrikalarda üretilen malzemelerin kullanılacağı çalışmalarda, yürüyüş yolları yenilenecek ve kullanılmayan yerler kaldırılacak. 2 adet restorandın da yapılacağı yeni düzenlemede belediyeye ait kafenin üstünde terasların da yer alacak. Parkta incelemede bulunan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Kemer’imize gelen misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermek istiyoruz” dedi.

Yeniden düzenleniyor

Şüheda PARTAL

Göreve geldikten kısa süre içerisinde Mustafa Ertuğrul Aker (Olbia) Parkının atıl halini düzenleyerek halkın hizmetine sunan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, parkın yeniden düzleneceğini bildirdi. Başkan Yardımcısı Emin Gül, Park ve Bahçeler Müdürü Gencay Kayrak, Fen İşleri Müdürü Baki Yalın ile birlikte parkta incelemelerde bulunan Başkan Topaloğlu, Mustafa Ertuğrul Aker (Olbia) Parkını yeniden düzenleyerek Kemer halkına kazandırmak istediklerini söyledi.

Yapılacak olan düzenlemeler kapsamında, ağaçlar korunarak parkın içinde bulunan kafenin sahil kısmına doğru taşınarak üstünde terasların yer alacağını ifade eden Başkan Topaloğlu, “Kemerimize gelen misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermek istiyoruz. Bunun için mevcut haldeki Mustafa Ertuğrul Aker Parkını yeniden düzenliyoruz. Belediyemize ait fabrikalarda üretilen malzemeleri kullanılacağız. Yürüyüş yolları yenilenecek ve kullanılmayan yerler kaldırıyoruz. Kafemizi sahile doğru yakınlaştıracağız. Bunun yanında iki tane daha restoran olacak. Parkın görünümü daha güzel olacak” diye konuştu.