GÜNDEM
Giriş Tarihi : 21-10-2020 16:12   Güncelleme : 21-10-2020 16:12

Yeni ve Öcal’dan geçmiş olsun ziyareti

Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC), Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Yeni ve AGC yönetim kurulu üyesi Muhammet Ahmet Öcal, Gazetemiz İmtiyaz sahibi Ahmet Duran Yenigün’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Yeni ve Öcal’dan geçmiş olsun ziyareti

Şüheda PARTAL

Gazetemiz imtiyaz sahibi Ahmet Duran Yenigün’ün sağlık sorunları üzerine tedavi görmesinin ardından taburcu olmasıyla AGC, AGF Başkanı ve TGK Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Yeni ve AGC yönetim kurulu üyesi Muhammet Ahmet Öcal, gazetemize geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Mevlüt Yeni, ziyareti sırasında yaptığı açıklamada, “Cemiyet ve federasyon olarak yol arkadaşlarımızın üyelerimizin sağlık durumları ile yakından ilgileniyoruz. Sağlık konusunda oldukça hassasız. Bu nedenle geçtiğimiz günlerde kalp rahatsızlığı geçiren federasyonda başkan yardımcım yol arkadaşım olan ayrıca cemiyetimizin de üyesi Kemerimizin duayen gazetecisi Ahmet abimizin geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle kendisine geçmiş olsun dileğinde bulunduk ve şifa diledik” dedi.

Pandemi döneminde herkesin zor bir dönem geçtiğini aktaran Yeni, “Ağırlıklı olarak en büyük darbeyi ise bu süreçte yerel gazetelerimiz almıştır. Basına karşı duyarlı olan medya dostlarının destekleri böyle zamanlarda önemlidir. Kemerli dostların yerel sorunların çözümü ve yerel demokrasinin gelişmesinde büyük rolü olan gazetelerimize işini iyi yapan medya kuruluşlarına destek olmalarını, sahip çıkmalarını bekliyoruz. Meslektaşlarımızdan da bu dönemde sağlıklarına dikkat etmelerini, kendilerini korumalarını istiyoruz” diye konuştu.