SPOR
Giriş Tarihi : 29-04-2021 15:34   Güncelleme : 29-04-2021 15:34

Yeni başkan Deligöz

Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Serik Belediyespor'un başkanlığına Halil Deligöz seçildi.

Yeni başkan Deligöz

Geçen hafta koronavirüs (Covid-19) nedeniyle vefat eden Ali Aksu'nun yerine Serik Belediyespor Kulübü Başkanlığı görevine yönetim kurulunun oybirliğiyle aldığı kararla mevcut başkan yardımcısı Halil Deligöz getirildi.
Başkan Deligöz, "Kulübümüzün çok değerli başkanı Ali Aksu'yu kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Onun idealleri ve projeleri vardı. Bilinsin ki onlar unutulmayacak, yönetim kurulu üyelerimizle o projeleri gerçekleştireceğiz. Kulüp yönetim kurulu arkadaşlarımızla yaptığımız toplantıda beni aday gösterip başkan seçmeleri benim için onurdur. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Serikspor'a hizmet etmiş başta kurucular kurulu üyeleri olmak üzere, başkanlarına, yöneticilerine ve gönül vermiş taraftarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Serikspor camiasının kenetlenmesini ve büyük bir aile ortamı olmasını istiyorum. Allah izin verirse vizyonu olan, hedefleri olan bir takım oluşturacağız. Alt yapıya büyük önem vereceğiz. Gençlerin aileleriyle de iletişime geçerek düzgün, ahlaklı sporcular yetiştireceğiz. Tüm bunları yaparken Serikspor'a gönül vermiş her kesimle istişare içinde olacağız. İnşallah başaracağız. Önümüzdeki sezon vizyonumuz Serik'imize yakışır bir takım kadrosu oluşturmak. Gençlerimize de bu takımda yer vermek olacaktır.
Merhum başkan Ali Aksu'yu rahmetle anıyorum. Mekanı cennet olsun" dedi.
Öte yandan Halil Deligöz'den boşalan başkan yardımcılığına Yusuf Yılmaz, yönetim kurulu üyeliğine de yedek üyelerden Uğur Karahan getirildi. Diğer görevlerde ise değişiklik yapılmadı.

(DHA)