GÜNDEM
Giriş Tarihi : 08-09-2021 14:52   Güncelleme : 08-09-2021 14:52

Yayla yollarında çalışmalar hızlandı

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki yaylaların bakım ve asfaltlama çalışmalarını yapıyor. Çalışmalar kapsamında asfaltlama, reglaj işlemlerinin yanı sıra yağmur suyu drenaj hatlarını iyileştirme çalışmaları da gerçekleştiriliyor. Çalışmaları yerinde inceleyen ve mahalle sakinleri ile de bölge sorunlarının çözümleri konusunda fikir alışverişinde bulunan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Yayla Kuzdere yolunda asfalt, yağmur suyu drenaj hattında iyileştirmeler ve çevre düzenlemeleri yapıyoruz. Hizmetlerimizi halkımızın yararına yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Yayla yollarında çalışmalar hızlandı

Şüheda PARTAL

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki yaylaların bakım ve asfaltlama çalışmalarını yapıyor. Çalışmalar kapsamında asfaltlama, reglaj işlemlerinin yanı sıra yağmur suyu drenaj hatlarını iyileştirme çalışmaları da gerçekleştiriliyor. Yaklaşık 6 kilometrelik yol hattı boyunca asfaltlama çalışmasının yapıldığı söz konusu bölgede inceleme yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, mahalle sakinleri ile de bölge sorunlarının çözümleri konusunda fikir alışverişinde bulundu. Başkan Topaloğlu’na, Kemer Belediye Başkan Yardımcıları Emin Gül ile Baki Yalın ve Kuzdere Mahalle Muhtarı Serkan Günay da eşlik etti.

Başkan Topaloğlu, belediye olarak yayla yollarına bakım yaptıklarını söyledi. Bölge halkıyla da istişarelerde bulunduklarını ifade eden Topaloğlu, “Halkımızla bölgenin sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Yayla Kuzdere yolunda asfalt, yağmur suyu drenaj hattında iyileştirmeler ve çevre düzenlemeleri yapıyoruz. Yapılan asfalta zarar vermemesi için yol kenarlarındaki sevli kısımların temizliklerini de yaparak beton borular döşüyoruz. Hizmetlerimizi halkımızın yararına yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Mahalle sakinleri ise belediyenin yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını belirterek, her zaman yanlarında olan Başkan Topaloğlu’na teşekkür etti.