ANTALYA
Giriş Tarihi : 04-06-2020 15:39   Güncelleme : 04-06-2020 15:39

Yaralı askerin annesine ziyaret

Serik Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu ve beraberindeki heyet, Siirt'te yaralanan Uzman Çavuş Uğur Dönmez'in ilçeye yaşayan annesini ziyaret etti.

Yaralı askerin annesine ziyaret

Serik Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu ve beraberindeki protokol üyeleri Siirt'in Pervari ilçesinde askeri aracın devrilmesi sonucu meydana gelen ve 2 askerin şehit olduğu kazada yaralanan 7 askerden Uzman Jandarma Çavuş Uğur Dönmez'in Serik'te oturan annesi Fatma Dönmez'i evinde ziyaret etti. Kaymakam Kurdoğlu'na Belediye Başkanı Enver Aputkan, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Zafer Karaaslan, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Ayhan Aktürk, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Soner Kahya ile Merkez Mahallesi Muhtarı Zafer Korkmaz eşlik etti.

Mehmet Kurdoğlu'nun geçmiş olsun dileklerini ilettiği anne Fatma Dönmez, Siirt Devlet Hastanesi'nde tedaviyle alınan oğlunun sağlık durumunu çok merak ettiğini belirtirken, Kaymakam Kurdoğlu'na oğlunu görmeyi çok istediğini söyledi. Bunun üzerine Kaymakam Kurdoğlu, ziyaret sonrasında anne Fatma Dönmez'e otobüs bileti alarak Siirt'e gönderdi.

Dönmez'in uzman çavuş olmadan önce Serik Belediyespor'da genç takımdan başlayarak kaleci olarak futbol oynadığı öğrenildi.

(DHA)