MAGAZİN
Giriş Tarihi : 24-06-2024 19:54

Yaman ailesinin mutlu günü

AK Parti Kemer İlçe eski Başkanı Zafer Yaman’ın kızı Ayşe Yaman, Ahmet Ali Bozcu ile dünya evine girdi. Arslanbucak Düğün Salonu’nda düzenlenen ve kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı düğün töreninde genç çiftin nikahını ise Kemer Müftüsü Recep Balaban kıydı.

Yaman ailesinin mutlu günü

Şüheda PARTAL

AK Parti Kemer İlçe eski Başkanı Zafer Yaman ve eşi Sultan Yaman’ın kızları Ayşe Yaman ile Fadime Bozcu ile merhum Ahmet Bozcu’nun oğulları Ahmet Ali Bozcu, Arslanbucak Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün merasimiyle dünya evine girdi. Yoğun katılımla gerçekleşen düğüne, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, belediye meclis üyeleri Mustafa Bilici, Hüseyin Çelik, Sema Özdemir, Ali Akar, CHP Kemer İlçe Başkanı Sedat Karakaya, AK Parti Kemer İlçe Başkanı Uğur Ozan Gazioğlu, MHP Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Kara, CHP Kemer İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Çelebi, Ak Parti Kemer İlçe eski Başkanı İsmail Selami Minta, STK Temsilcileri, muhtarlar yanı sıra çok sayıda siyasi, turizmci, esnaf ve vatandaş katıldı.

Yaman ve Bozcu ailelerinin düğün öncesi davetlileri kapıda karşıladığı ve yakından ilgilendiği düğün töreni, Ayşe ve Ahmet Ali’nin davetlilerin alkışları eşliğinde tören alanına girişi ile başladı. Genç çiftin ilk danslarını yaparak başlayan düğün, nikah töreniyle devam etti.

Kemer Müftüsü Recep Balaban nikah törenine evlendirme dosyası ve nikah memurlarının giydiği cübbe ile nikah masasına geldi. Ailenin ve evliliğin önemine işaret eden Müftü Balaban, genç çifte evlilik işlemleriyle ilgili yönetmelik metnini okudu. Şahitler huzurunda birbirlerini eş olarak kabul edip etmediklerini soran Müftü Balaban, gelin ve damattan 'Evet' yanıtı aldıktan sonra çiftin nikahını kıydı. Şahitler huzurunda imzaların atılmasının ardından Müftü Balaban, “Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” diyerek evlilik cüzdanını alkışlar eşliğinde gelin Ayşe Yaman’a takdim etti.

Pasta kesimi ve takı törenin ardından genç çiftle aile fotoğraf çekimi gerçekleştirildi. Düğüne katılan birçok davetli, gelin ve damadın yanına gelerek bu mutluluğun anılardaki yerini almasını sağladılar.

Yaman ve Bozcu ailesi bu mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti.

Bizde Kemer Gözcü Gazetesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

AdminAdmin