ANTALYA
Giriş Tarihi : 30-07-2020 04:13   Güncelleme : 30-07-2020 04:13

Vali Yazıcı'dan DSİ'ye ziyaret

Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret eden Antalya Valisi Ersin Yazıcı, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bölge Müdürü Hayrullah Coşkun, Vali Yazıcı'ya brifing sundu.

Vali Yazıcı'dan DSİ'ye ziyaret

Antalya'da kurum ziyaretlerine devam eden Valisi Ersin Yazıcı DSİ Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Kurum yetkilileriyle toplantı yapan Vali Yazıcı, çalışmalar hakkında bilgi aldı, çalışanalara sorumluluk bilinciyle vatandaşa hizmet odaklı görevini icra etmesi gerektiğini hatırlattı. DSİ'nin başarılı ve büyük yatırımlar yaparak Antalya'ya hizmet ettiğini belirten Vali Ersin Yazıcı, "Devasa projeler artık 15-20 yıl sürmüyor. Kısa sürede projelerinizi sonlandırıp hizmete sunuyorsunuz. Türkiye Cumhuriyeti'nin bir vatandaşı olarak bu işler bizlerin göğsünü kabartıyor" şeklinde konuştu.

Kurumun önemine vurgu yapan Vali Yazıcı "İnsanlara, canlılara hayat veren bir kurumda çalışıyorsunuz. Önemli işler üreten bir kurumun çatısı altındasınız. Önemli yetkilere sahipsiniz bu yetkileri kullanırken insanları memnun ve mutlu kılmaya dikkat etmelisiniz. Vatandaş odaklı çalışarak işlerini çok kısa sürede çözüme kavuşturmalısınız" ifadelerini kullandı.

(DHA)