GÜVENLİK
Giriş Tarihi : 04-04-2021 11:24   Güncelleme : 04-04-2021 11:24

Vali Yazıcı'dan dinamik Covid-19 denetimi

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, öğrenci nüfusunun yoğun yaşadığı Kepez İlçesi Kültür Mahallesi'nde bulunan 3805 Sokak üzerindeki kafe ve restoranlarda Covid-19 önlemlerini yerinde inceleyerek dinamik denetim yaptı.

Vali Yazıcı'dan dinamik Covid-19 denetimi

Antalya'da öğrenci nüfusun yoğun olarak yaşadığı Kültür Mahallesi'ndeki restoran ve kafelere giderek Covid-19 önlemlerini yerinde inceleyen Antalya Valisi Ersin Yazıcı, çalışanlara dikkatli olmaları konusunda uyarıda bulundu. “Antalya'da salgın büyüyor. Dikkat ediyorsunuz değil mi? Maskelerinizi çıkartmayan, sık sık dezenfektan kullanın ve müşterilerinizi yakın oturtmayın, sosyal mesafeye uyun" diyen Vali Yazıcı, iş yeri sahiplerinden çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Restoranlarda yemek yiyen vatandaşlarla da sohbet ederek pandemi önlemlerine dikkat etmelerini isteyen Yazıcı, “Bu durumu hep birlikte dayanışmayla aşacağız" dedi.

Vali Ersin Yazıcı ve yanındakilear, 3805 Sokak'taki dinamik denetimin ardından araçlarıyla diğer sokaklardaki kafe ve restoranları da inceledi. Yazıcı'ya, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mustafa Başoğlu, İl Emniyet Müdürü Murat Ulucan ve AESOB Başkanı Adlıhan Dere de eşlik etti.

(DHA)