ANTALYA
Giriş Tarihi : 14-06-2024 19:26

Vali Şahin: “Sevgi ve muhabbetin arttığı bir bayram diliyorum”

Kurban Bayramı ve Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Antalya Valisi Hulusi Şahin, “Kurban Bayramı’nın, barış, sağlık ve huzur getirmesini diliyor, bu bayramın tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Küskünlüklerin sona erdiği, gönüllerin bir olduğu, sevgi ve muhabbetin arttığı bir bayram diliyoruz. Babalar Günü vesilesiyle tüm babaların ve baba adaylarının bu özel gününü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Vali Şahin: “Sevgi ve muhabbetin arttığı bir bayram diliyorum”

Antalya Valisi Hulusi Şahin, Kurban Bayramı ve Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Şahin mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kurban Bayramı’nın manevi huzuru ve sevinci hepimizin üzerine olsun. Bu mübarek günlerde, dayanışmanın, yardımlaşmanın ve paylaşmanın en güzel örneklerini yaşamak ve yaşatmak dileğiyle, bayramımızı kutluyorum.

Bu özel günlerde, sevdiklerimizle bir araya gelerek, bayramın getirdiği manevi atmosferde, ihtiyaç sahiplerine el uzatmanın, kalplerimizi sevgiyle doldurmanın önemini bir kez daha hatırlıyor, kardeşlik duygularını güçlendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Antalya’mızın güzellikleri içinde, dostluk ve kardeşlik bağlarını daha da kuvvetlendiriyoruz. Kurban Bayramı’nın, barış, sağlık ve huzur getirmesini diliyor, bu bayramın tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Küskünlüklerin sona erdiği, gönüllerin bir olduğu, sevgi ve muhabbetin arttığı bir bayram diliyoruz.

Bayram nedeniyle artacak hareketliliğin bayramımızı yas gününe çevirmemesi için trafik kurallarına ve alınan tedbirlere azami dikkat etmemiz gerektiğini, bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Ülkeyi bize hediye eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, milletimizin huzur ve güvenliği ile ülkemizin bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını esirgemeyen aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyor, siz sevgili Antalyalıların ve bayramda şehrimizde bulunan misafirimizin, tüm İslam aleminin, Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyor, bayramın huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

BABALARIMIZ, HER ZAMAN YANIMIZDA OLAN KAHRAMANLARDIR

Babalar Günü vesilesiyle tüm babaların ve baba adaylarının bu özel gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Ailelerimizin temel direği olan babalar, çocuklarına verdikleri sevgi, şefkat ve destekle toplumumuzun güçlü yapısını oluşturan en önemli unsurlardan biridir.

Babalarımız, hayatımız boyunca bizlere rehberlik eden, doğru yolu gösteren ve her zaman yanımızda olan kahramanlardır. Onların fedakarlıkları, çalışkanlıkları ve sonsuz sevgileri sayesinde bizler daha güvenli, huzurlu ve mutlu bir hayat sürebilmekteyiz. Bu özel gün, onlara olan minnetimizi ve sevgimizi ifade etmek için güzel bir fırsattır.

Antalya’mızın güzellikleri içinde büyüyen her çocuk, babalarından aldığı değerlerle geleceğe umutla bakabilmektedir. Babalarımızın ailelerine olan bağlılıkları, bizlere güçlü bir toplumun temellerini atmamız için ilham vermektedir. Bu bilinçle, tüm babalarımıza sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir ömür diliyorum.

Bu anlamlı günde, şehit babalarımızı rahmet ve minnetle anıyor, başta gazi babalarımız olmak üzere, tüm babaların Babalar Günü'nü kutluyor, onları saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”

AdminAdmin