YAŞAM
Giriş Tarihi : 17-06-2020 14:00   Güncelleme : 17-06-2020 15:52

Vali Karaloğlu’nda Sualtı Müzesi isteği

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Diyarbakır Valiliğine atanan Vali Münir Karaloğlu’na veda ziyareti gerçekleştirdi. Vali Karaloğlu, Topaloğlu’ndan Kemer’e farklı bir vizyon kazandırak Sualtı Müzesinin bir an önce yapılmasını istedi. Topaloğlu da “Antalya’ya ve Kemer’e kattığı değerlerden dolayı Antalyalılar ve Kemerliler sizi unutmayacak” dedi.

Vali Karaloğlu’nda Sualtı Müzesi isteği

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Diyarbakır Valiliğine atanan Vali Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti. Vali Karaloğlu’na yeni görev yerinde başarılar dileyen Başkan Topaloğlu, Antalya’ya ve Kemer’e her anlamda destek olduğu için Vali Karaloğlu’na teşekkür ederek, “Değerli valimiz Kemer için çok şey yaptı. Kemer’e ve Kemerlilere desteklerini hiçbir zaman esirgemedi. Antalya’daki başarılarını Diyarbakır’da da sürdüreceğine hiç şüphemiz yok. Valimiz Münir Karaloğlu, Kemer’de yapılması planlanan su altı müzesinin bir an önce yapılmasını istedi ve su altı müzesinin Kemer’e farklı bir vizyon kazandıracağını söyledi. Biz de belediye olarak su altı müzesini Kemer’e kazandıracağımızı ilettik. Kendilerine Kemer’e kazandırdığı harika projelerden ve başarılarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Yeni görev yerinde de başarıları daim olsun” diye konuştu.

Vali Karaloğlu ziyaretlerinden dolayı Başkan Topaloğlu’na teşekkür ederken Topaloğlu da Vali Karaloğlu’na Kemer tablosu hediye etti.