ANTALYA
Giriş Tarihi : 07-02-2020 09:03

‘Umut Işığı sönmeyecek’

Leman Gebizli Tüm Engellilere Umut Işığı Derneği yeni yönetimiyle kahvaltıda bir araya geldi.

‘Umut Işığı sönmeyecek’

Leman Gebizli Tüm Engellilere Umut ışığı Derneği yönetim kurulu ve üyeleri tanışma kaynaşma kahvaltısında biraraya geldi. Orduevi’nde düzenlenen kahvaltıda konuşan derneğin Kurucu Başkanı Güldane Kaya, derneği rahmetli olan annesinin adını yaşatmak amacıyla kurduğunu annesinin yolundan ilerleyeceğini belirtti. Genel kurullarını gerçekleştirdikten sonra yönetim ve üyelerle birlikte bugün biraraya geldiklerini, bu beraberliğin kendisi ve dernekleri için büyük anlam taşıdığını ifade eden Kaya, “Birlikte gerçekleştirilen bu tarz buluşmaları son derece önemsiyorum. Dernek birlik ve beraberliğini daha da kuvvetlendirir, samimiyeti ve muhabbetlerini daha da artıran buluşmalara ara vermeden devam edeceğiz. Biz dernek olarak birlik beraberlik içerisinde hareket etmediğimiz sürece hem iş yaşamımızda hem de sosyal yaşamımızda başarıyı yakalamanın mümkün olmadığının bilincindeyiz” dedi.

Kahvaltıya katılan Uluslarası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu (UTEF) Genel Başkanı Mete Kaçar da “Ben tek başıma bir hiçim. Sizler olmasanız bizler olmayız. Sizlerle bizler başarıyı yakalıyoruz. Amacımız iyi hizmetler yaparak, kimsesizlerin kimsesi olmak ve iyi anılmak” diye konuştu.

Dernek üyesi Ozan Gündemi adıyla tanınan Mustafa Kamışlı ise sazı ve şarkılarıyla kahvaltıya renk kattı. (Haber Merkezi)