ANTALYA
Giriş Tarihi : 11-09-2022 22:48

Tütüncü’den MHP’ye “hayırlı olsun” ziyareti

MHP Kepez İlçe Başkanı Servet Ersoy’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarımızla bugüne kadar güzel bir bağımız, Kepez’de güzel bir yolculuğumuz oldu. İnşallah bu güzellikleri artırmak suretiyle yolculuğumuza devam edeceğiz.” dedi.

Tütüncü’den MHP’ye “hayırlı olsun” ziyareti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, MHP Kepez İlçe Başkanlığı görevine atanan Servet Ersoy’u makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar’ın da katıldığı ziyarette konuşan Başkan Tütüncü, “Allah’ım mübarek etsin. Rabbim çıktığınız bu yolun sonunu hayreylesin. Memlekete, millete, şehrimize hayırlı hizmetler yapmayı rabbim nasip eylesin. Hep birlikteyiz, hep beraberiz. Her zaman söylüyorum. İttifaktan önce bir teşkilatımız vardı şimdi iki teşkilatımız var. Bugün ziyaretimizle başarı dileklerimizi bizzat iletelim istedik. Rabbim memleketimize, milletimize en güzel hizmetleri beraberce yapabilmeyi nasip etsin.” diye konuştu.

MHP TEŞKİLATIMIZLA GÜZEL BİR BAĞIMIZ OLDU

“İçinden geçtiğimiz günler de Türkiye’yi yeni yüzyıl hedeflerine ulaştıracak kadrolar şekilleniyor.” diyerek sözlerine devam eden Başkan Tütüncü, “İnşallah Cumhuriyetin ikinci yüzyılı, birinci yüzyılından çok daha parlak olacak. Cumhur ittifakımız bu noktada büyük bir samimiyetle, büyük bir gayretle vatana, millete, gelecek nesillere, mazisi insanlık tarihi kadar eski olan aziz milletimize yepyeni vizyonlar çiziyor. Cumhur ittifakı olarak o vizyonları hep birlikte gerçekleştireceğiz. Liderlerimizin arasındaki muhabbet, ünsiyet bizim için çok değerli, çok kıymetli. İnşallah bölgemizde bizde sizlerle, meclis üyelerimizle, teşkilatlarımızla, milletvekillerimizle, il ve ilçe başkanlarımızla beraber bu yolculuğa farklı bir enerji, sinerji ve birlikten doğan güçle çok farklı işler yapacağız. Zaten öteden beri Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarımızla güzel bir bağımız oldu, Kepez’de güzel bir yolculuğumuz oldu. İnşallah gün ve gün bu güzellikleri artırmak suretiyle yolculuğumuza devam edeceğiz. Her şey Türkiye için, her şey aziz milletimizin mukaddes değerleri için, Cumhuriyetin yeni yüzyıl hedefleri için birlikte ve beraberiz. Bir belediye başkanı olarak değil, bir kardeşiniz, yol arkadaşınız olarak hep birlikte ve beraberiz. En büyük gücümüz sizin gibi, teşkilatımızdaki arkadaşlarımız gibi, birbirinden kıymetli belediye meclis üyesi arkadaşlarımızın yüreklerinden yayılan vatan, millet, memleket sevdası, mukaddesat tutkunluğu, aziz milletin parçası olma idrakı ile gelecek hedeflerine taşıma heyecanı. Bu heyecan olduğu sürece memleketimizi daha güzel noktalara taşıyacağız.” dedi.

HEP BERABER BAŞARACAĞIZ

MHP Kepez İlçe Başkanı Servet Ersoy da, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün ziyaretinden duyduğu mutluluğu getirdi. Başkan Ersoy, “ 2023 seçimlerinde biraz daha çaba göstererek, biraz daha taşın altına elimizi atarak, hep beraber Cumhur ittifakının ruhuna uygun bir şekilde bu işi başaracağız.” diye konuştu. AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar da, “İnşallah rabbim hepimizi hayırlı menzillere ulaştırır. 2023 seçimlerinin A ya da B parti seçimlerinden öte bir memleket seçimleri olduğunu düşünüyorum. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Sizlere de yeni görevinizde başarılar diliyorum.” dedi. (Haber Merkezi)

AdminAdmin