ANTALYA
Giriş Tarihi : 18-11-2020 19:50   Güncelleme : 18-11-2020 19:50

Tütüncü’den gençlere kamp alanı müjdesi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 3. döneminde vaat ettiği 123 proje arasında yer alan gençlik kampı projesini de gerçekleştiriyor. Çam ağaçları arasında, şehir ve deniz manzaralı bir alanda gençlik kampı kuruluyor.

Tütüncü’den gençlere kamp alanı müjdesi

Başkan Hakan Tütüncü, önemsediği ve fikirlerine değer verdiği gençleri doğa ile buluşturuyor. Başkan Tütüncü’nün, 3. döneminde vaat ettiği 123 projeden biri olan gençlik kampı, Varsak Kındıra mevkiinde çam ormanı içerisinde hayata geçirilmesi planlanıyor. Su, tuvalet, elektrik ve güvenlik gibi hizmetlerin getirileceği alanda ilk olarak gençlerin çadır kurabileceği kamp düzenlemesi yapılacak. Doğa sevgisinin, doğa bilincinin oluşmasının amaçlandığı kamp alanında, sportif ve kültürel etkinlikler düzenlenecek.
Başkan Hakan Tütüncü de, projenin yapılmasının planlandığı alanda incelemelerde bulundu ve bürokratlarıyla kamp alanında yapacakları çalışmaları istişare etti.

PARKLARINA BİR YENİSİNİ EKLİYORUZ’
Açıklamasında, Kepez’in, orman zengini bir ilçe olduğunu anımsatan Başkan Hakan Tütüncü, “Şehrin hemen yanı başındaki ormanların içerisinde oluşturduğumuz kent parklarına hemşehrilerimizi davet etmeyi ve onları şehrin boğucu ortamından uzaklaştırmayı bir belediyecilik prensibi olarak benimsedik. Bu amaçla orman alanlarının içerisinde yaptığımız kent parklarına bir yenisini daha ekliyoruz.” ifadesini kullandı.

ŞEHİR VE DENİZ MANZARALI KAMP ALANI
Tütüncü, Aktoprak Mahallesi Kındıra mevkiindeki güzel bir ormanlık alanın içerisinde gençlik kampı düzenlemesi yapacaklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Bu alanın muhteşem bir şehir ve deniz manzarası var. Bu güzel ormanın içerisinde inşallah önümüzdeki günlerde bir gençlik kampı kuracağız. Bu alanda karavan kamping de olacak. Gençlerin çadırlı kamp yapabileceği güzel bir ortam hazırlayacağız. Kepez gençlik kampında, sportif ve kültürel bir takım faaliyetler düzenleyeceğiz. Burada Doğa sevgisini ve doğa bilincini aşılamaya yönelik sosyal projeler de uygulayacağız. Deniz, şehir manzaralı gençlik kampımız, karavan kamping alanımız Antalya’mıza hayırlı uğurlu olsun.”

(Haber Merkezi)