ANTALYA
Giriş Tarihi : 12-11-2022 01:42

Tütüncü, sanayi esnafıyla kucaklaştı

Akdeniz Sanayi Sitesi esnafıyla kucaklaşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Bugüne kadar sanayi esnafımızın nasıl yanında olduysak, bundan sonrada esnafımızın yine yanı başındayız” dedi.

Tütüncü, sanayi esnafıyla kucaklaştı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesini ziyaret etti. Sanayi esnafının kapısını tek tek çalan Başkan Tütüncü, bol kazanç dileklerini iletti, istek ve taleplerini dinledi. Davet üzerine sabah kahvaltısını da sanayi esnafıyla birlikte yaptı. Kendisini kahvaltıya davet eden esnafa teşekkür ederek, sofrasına bol bereket diledi.

Her zaman esnafın yanı başında olduklarını dile getiren Başkan Tütüncü, “Gitmezsen, gelmezsen, gönüller fethetmezsen sevgiye dayalı bir dünyayı nasıl kuracağız. O yüzden bizim hep bir ayağımız sanayide oldu. Sanayimizin birbirinden değerli esnaflarıyla bu ortamları paylaştıkça, onların dükkanlarına konuk oldukça, bir bardak çayı paylaştıkça, tatlı bir sohbeti paylaştıkça hayatımız daha anlamlı bir hale geliyor. Esnaf buluşmalarını bu anlamda çok anlamlı buluyorum. Kalplerimiz gönüllerimiz birbirine yaklaşıyor. Kalplerimiz, gönüllerimiz birbirine yaklaştıkça sağlam bir toplumsal yapı kuruluyor. Bizim bunu kurmaya ihtiyacımız var. Yeni sevgi yolları yapmaya ihtiyacımız var. Sanayi esnafımızın bugüne kadar nasıl yanlarında olduysak, bundan sonrada esnafımızın yanındayız.” dedi.

SANAYİ ESNAFININ 42 YILLIK SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye sanayi ziyaretinde Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Öztürk eşlik etti. Sanayinin önceki ve şimdiki durumunu karşılaştıran Öztürk, “Sanayi sitemiz konforlu yollara kavuştu. Sanayi sitemizin parkları, kat artışları, sanayi sitesine gelen kavşakların düzenlemesine kadar her şeyde başkanımızın çok büyük katkıları oldu. 42 yıldır 90 dönüme yakın arazimiz işgal altındaydı, 300’e yakın gecekondu vardı. Bölgedeki gecekondular kaldırıldı. Şimdi, 208 tana üçer katlı dükkanlar yapacağız. Dükkanların ön onay projelerini belediyemize verdik. Hakan başkanımıza sanayi esnafımıza bugüne kadar verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz” diye konuştu. (Haber Merkezi)

AdminAdmin