ANTALYA
Giriş Tarihi : 17-03-2023 00:29

Tütüncü: Kepez’de hizmetler ilerici mantıkla yapılıyor

Antalya İnşaat Malzemecileri Sitesi’nin tamamlandığında şehrin geleceğine yön veren, istihdama büyük katkılar sunan çok önemli bir yer olacağını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, mülkiyet problemleri çözülen, alt yapı çalışmaları tamamlanan sitenin ilerici bir mantıkla yapılan bir hizmet olduğunu söyledi.

Tütüncü: Kepez’de hizmetler ilerici mantıkla yapılıyor

Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler esnafının hayalini gerçekleştiren Kepez Belediyesi, mülkiyet, imar ve alt yapı desteği ile İnşaat Malzemecileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi’nin de yeni bir site yapmasının önünü açtı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kirişçiler Mahallesi’nde mülkiyet problemi çözülen, alt yapı çalışmaları tamamlanan Antalya İnşaat Malzemecileri Sitesi’nin devam eden yol çalışmalarını inceledi. Başkan Tütüncü’ye inceleme gezisinde Başkan Yardımcısı Sebahat Adanır eşlik etti. Belediye olarak üzerinde durdukları en önemli konulardan bir tanesinin toplu iş yerleri yapımı olduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Toplu iş yerlerinin yapımı konusunda hızlıca hareket eden belediyemiz aynı zamanda modern dünyanın bize sunduğu imkanları kullanmak suretiyle son model toplu iş yerleri inşa ediyor. Antalya İnşaat Malzemecileri sitesi böylesi ilerici bir mantıkla yapılan bir hizmet…” dedi.

İSTİHDAMA BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK

Antalya İnşaat Malzemecileri Sitesi’nin önce mülkiyet probleminin çözüldüğünü, sonra alt yapı çalışmalarının tamamlandığını ve şimdi de yollarının açıldığını bildiren Başkan Tütüncü, “Yol çalışmamız tamamlanacak ve sonrasında burası ticarete uzan yıllar boyunca yön verecek. Aynı zamanda burası istihdama katkı sağlayacak. Yüksek ufuklu çalışmalar şehrin gelecek yıllarına yön veren adımlar oluyor. Bu adımla onlardan birisi… Antalya İnşaat Malzemecileri Sitesi, inşaat ve yapı sektörüne, bütün hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu. (Haber Merkezi)

AdminAdmin