ANTALYA
Giriş Tarihi : 04-05-2022 19:36

Tütüncü, hemşehrileriyle kucaklaştı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Bayram namazını Çelebi Sultan Mehmed Camin de hemşehrileriyle birlikte kıldı. Başkan Tütüncü, bayram namazı sonrası hemşehrileriyle kucaklaşarak, bayramlarını kutladı.

Tütüncü, hemşehrileriyle kucaklaştı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, On bir ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif ayının ardından gelen bayramın sevincini hemşehrileriyle paylaştı. Başkan Tütüncü, bayram namazını Çelebi Sultan Mehmed Cami’nde kıldı. Bayram namazı sonrası Başkan Tütüncü, namaza katılan cemaatle tokalaşarak, hayırlı bayram dileklerini iletti. Çelebi Sultan Mehmed Cami çıkışında hemşehrileriyle de kucaklaşan Başkan Tütüncü,“Şükürler olsun. Bu bayram pandeminin gölgesinde değil, yine eskisi gibi gönüllerimizce bayramlaşma sevincini yaşıyoruz.” dedi.

BAYRAMLAR MÜSTESNA ZAMANLAR

Bayramların akraba, dost ve büyüklerin ziyaret edildiği, hastalara, yetimlere, kimsesizlere, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı en güzel günlerin olduğunu belirten Başkan Tütüncü, “Bayramlar insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede hissedildiği , dargınlıkların, kırgınlıkların, son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı , milletleri var eden milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği , herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı müstesna zamanlardır” diye konuştu.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bayram namazı çıkışı çocukları da hediyelerle sevindirdi.

(Haber Merkezi)

AdminAdmin