ANTALYA
Giriş Tarihi : 07-05-2022 00:10

Tütüncü: Esnaf güçlü olursa toplum güçlü olur

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (AESOB) 20’nci Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Biz her zaman esnafımızın yanındayız. Esnaf güçlü olursa toplum güçlü olur.” dedi.

Tütüncü: Esnaf güçlü olursa toplum güçlü olur

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde düzenlenen Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin 20’nci Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldı. Genel kurulda konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, esnafın toplumun gücünün simgesi olduğunu söyledi. Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Birliğinin 20. Olağan Genel Kurulunu tebrik eden Başkan Tütüncü, “Biz her zaman esnafımızın yanındayız. Adlıhan Dere başkanımızın yanındayız. Birlik ve beraberlik içinde daha güçlü yarınlara, daha güzel yarınlara ilerlemeyi hedefliyoruz.” diye konuştu.

BİRLİK GÜÇLÜ OLURSA, ESNAFIN SÖZÜ DİNLENİR

“Biz bir şeyi çok iyi biliyoruz; esnaf güçlü olursa toplum güçlü olur.” diyerek sözlerine devam eden Başkan Tütüncü, “Esnaf Odalar Birliği güçlü olursa, Adlıhan Dere başkanım bize bunu gösterdi, esnafın sözü daha çok dinlenir. Esnafın fikrine daha çok müracaat edilir. Esnafta toplumun vicdanını ortaya koyduğuna göre, onun fikirlerini ortaya koyduğuna göre, ülkemiz daha günlük gülistanlık olur. Ben Adlıhan Dere başkanımıza bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Esnaflarımızı en iyi şekilde temsil eden onun yönetim kuruluna, kendisine de bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum. Bütün ilçelerimizden gelen esnaf başkanlarımız vesilesiyle, Antalya esnafına, 95 bin üyenin tamamına Kepez’den, Antalya’dan sevgilerimi, selamlarımı ve saygılarımı gönderiyorum.” dedi. (Haber Merkezi)

AdminAdmin