ANTALYA
Giriş Tarihi : 16-11-2022 20:46

Tütüncü, ‘Bucak Tanıtım Günü’ etkinliğine katıldı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Bucak Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından organize edilen ‘Sen Yoksan Biz Eksiğiz’ sloganıyla düzenlenen ‘Bucak Tanıtım Günü’ etkinliğine katıldı. Tütüncü “Kepez’de Bucaklılarla gönül gönüle olmaktan biz çok mutluyuz” dedi.

Tütüncü, ‘Bucak Tanıtım Günü’ etkinliğine katıldı

Kepez Belediyesi ev sahipliğinde Bucak Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, ‘Sen Yoksan Biz Eksiğiz’ sloganıyla ‘Bucak Tanıtım Günü’ etkinliğe düzenledi. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Bucak Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yiğit ve çok sayıda Bucaklı katıldı.

Konuşma yapmak üzere kürsü davet edilen Başkan Tütüncü, derneklerin buluşma ve tanıtım günlerine büyük önem verdiklerini belirterek “Bucak demek Antalya demek, Antalya demek Bucak demek. Aramızda hiçbir sınır ve fark yok hemşeriyiz. Aynı toprakların insanıyız. Bucağın o güzel insanlarıyla her güzel ortamı paylaşmayı biz hep çok sevdik. Böylesi güzel ortamlarda da böylesi güzel etkinliklerde de her zaman birlikte olmayı arzu ediyoruz. Bundan sonra da bu birlikteliğimiz beraberliğimiz güçlenerek artarak devam edecek. Burdur’un güzel insanlarıyla Antalya'nın değişik yerlerindeki buluşmalara ev sahipliği yapmak, Kepez Belediyesi olarak bizim en büyük onurlarımızdan şereflerimizden birisi. Belediyemizin bütün tesisleri, başta burası olmak üzere bütün Bucaklıların hizmetindedir.” diye konuştu. Başkan Tütüncü’ye konuşmasının ardından Bucak Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yiğit tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. (Haber Merkezi)

AdminAdmin