ANTALYA
Giriş Tarihi : 26-04-2022 22:25

Tütüncü, AK Gençlikle buluştu

AK Parti Antalya İl ve İlçe Gençlik Kolları ile bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Meksikalı Yazar Octavio Paz’ın, ‘Bir düş kurdum ve düşüme layık olmaya çalışıyorum’ sözüne değinerek, “Sizlerde bir düş kurun ve düşünüze layık olmaya çalışın. Aydınlık Türkiye’nin içerisinde, umudun temsilcileri olarak gördüğümüz siz gençleri çok sevdiğimizi unutmayın” dedi.

Tütüncü, AK Gençlikle buluştu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Yusuf İbiş ve AK Parti Gençlik Kolları Antalya İl Başkanı Ali Bayram Doğan ile ‘Antalya Gençlik Buluşması’ kapsamında AK gençlerle bir araya geldi. Dokumapark’taki buluşmaya AK Parti Antalya İl ve İlçe Gençlik Kolları üyeleri katıldı. Gençlere Antalya teşkilat yapısının temellerinin çok sağlam olduğunu söyleyen Başkan Tütüncü “Her zaman her yerde dile getiriyorum. Ali Bayram başkanımız gibi çok kaliteli gençlik kolları başkanımızın olması ile bütün ilçelerimizde çok değerli çok nitelikli ilçe gençlik kolları başkanlarımızın olması, yönetimlerin her yerde başkanlarımızı destekliyor olması, Antalya gençlik kolları teşkilatımızın en önemli özelliklerinin temel yapı taşlarını oluşturuyor” dedi.

GENÇLİK KOLLARINDA 4 RAMAZAN YAŞADIK

Belediye başkanı olmadan önce AK parti çatısı altında genel merkez gençlik kolları başkanlığını yaptığını söyleyen Başkan Tütüncü, “Sayın cumhurbaşkanımız uygun gördü, bize imkan sağladı AK Parti gençlik kollarının en uzun genel merkez gençlik kolları başkanlığını yapmış bir kardeşinizim. AK parti genel merkez gençlik kolları çatısı altında biz tam 4 Ramazan yaşadık. Her bir gününü ben Anadolu'nun değişik illerindeki teşkilatlarımız da birlikte geçirdim. Ramazan ayının ilk gününden son gününe kadar bizler de böyle programlar yapardık. Böylesi etkinliklerin meydana getirdiği bu güzelliği de çok iyi bildiğim için yaptığınız bu ziyaretlerin çok anlamlı olduğunun altını bir kez daha çizmek istiyorum” diye konuştu.

YENİ SİYASETÇİLER YETİŞTİRİYORUZ

Konuşmasına devam eden Başkan Tütüncü, “Sevgili gençler, bugün burada bir siyasi buluşma gerçekleştiriyoruz. AK Parti'ye gönül vermiş gençlik kolları çatısı altında çalışan arkadaşlarımız var, siyasetçiler var, genç siyasetçiler ile birlikteyiz. Sizlerin gözlerine baktığımda, yüzlerine baktığımda geleceğin Türkiye’sini omuzlayan, geleceğin fikir ustalarını ve siyaset ustalarını görüyorum. Gençlik kollarında çalışan her bir kardeşimiz de aslında AK Parti'nin de geleceğini inşa ediyor. Gençlerin o gencecik fikirlerinin ülkemiz için en büyük kazanç ve en büyük zenginlik olduğuna inanan bir genel başkanımız ve bir cumhurbaşkanımız var bu bizim için büyük bir mutluluk vesilesidir” dedi.

GENÇLERE HİÇBİR PARTİDEN AÇILMAMIŞ FIRSATLAR

AK partinin ülke siyasetinde gençlere önemli kapılar açtığını ifade eden Başkan Tütüncü “Sayın Cumhurbaşkanımızın ve partimizin kurumsal kimliğinin bakış açısıyla ve gençlik kollarının ortaya koyduğu, genel merkezimizin ortaya koymuş olduğu enerji ile gençlere hiçbir partiden açılmamış fırsatlar ve imkânlar sunuluyor. Bizlerde Cumhurbaşkanımızın ve genel merkezimizin sahip olduğu enerjiyle, heyecanla, dava bilinciyle ülkemizi güzelleştirmeye niyetliyiz” diye konuştu.

HAYALLERİNİZİN PEŞİNDEN İLERLEYİN

Gençlere, hayallerinizi gerçekleştirmek mücadele etmekten vazgeçmeyin diyen Başkan Tütüncü, “Meksikalı Yazar Octavio Paz, Bir düş kurdum ve düşüme layık olmaya çalışıyorum diyor. Sizlerde bir düş kurun ve düşünüze layık olmaya çalışın. Değerli arkadaşlar genç bir kardeşimize daha çok yakışır güzel bir hayal kurmak. Bir genç ülkesi için toplumu için yaşadığı şehir için davası için ait olduğu ümmet için hayaller kurmalı” dedi. (Haber Merkezi)

AdminAdmin