YAŞAM
Giriş Tarihi : 21-04-2022 00:01

TÜRSAB üyeleri iftarda buluştu

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Batı Antalya Temsil Kurulu, Kemer’de üyelerine yönelik iftar programı düzenledi. Kemer Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde gerçekleştirilen programa ilçedeki 70’e yakın üyenin yanı sıra Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu da katıldı.

TÜRSAB üyeleri iftarda buluştu

Şüheda PARTAL

TÜRSAB Batı Antalya Temsil Kurulu tarafından Kemer Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde iftar programı düzenlendi. Programa, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, TÜRSAB Batı Antalya Temsil Kurulu Başkanı Rıza Perçin, TÜRSAB Kemer İl Alan Temsilcisi Mehmet Akbaba ve 70'e yakın üye katıldı.

Farkındalık yaratmak amacıyla Kemer Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde düzenlenen iftar programında konuşan Belediye Başkanı Topaloğlu, Kovid-19 sürecini 13 ay sonra atlatarak iyileşen TÜRSAB Batı Antalya Temsil Kurulu Başkanı Rıza Perçin'e geçmiş olsun dileklerini ileti. İftar programını düzenleyen Perçin ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Topaloğlu, “TÜRSAB üyelerimizle iftar programında bir araya geldik ve sohbet ettik. Uzun bir aradan sonra aramıza dönen TÜRSAB Batı Antalya Temsil Kurulu Başkanı Rıza Perçin'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Birlikte turizm anlamında ortak projelere de kaldığımız yerden imza atmaya devam edeceğiz. İftar programında emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Rıza Perçin ise yakalandığı Kovid -19 hastalığı sebebiyle 13 ay sonra sağlığına kavuştuğunu söyledi. Hastalık sürecinde herkesin desteğini hissettiğini anlatan Perçin, “Şu anda iyiyim. Dualarınızı eksik etmediniz. Hepinize teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda olan Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu'na da teşekkür ediyorum. Birlikte iş birliği içerisinde hareket etmeye devam edeceğiz. Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.

AdminAdmin