TURİZM
Giriş Tarihi : 04-11-2021 19:38   Güncelleme : 04-11-2021 19:38

TÜRSAB Kemer İl Alan temsilcisi Mehmet Akbaba oldu

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), 2018 yılında Batı Antalya Bölge Temsil Kurulunu oluştururken, bu yılda Antalya’da ilk defa Kemer İl Alan Temsilciliği oluşturdu. Finike ve Kemer İlçelerini kapsayan Kemer İl Alan Temsilciliğine de Mehmet Akbaba getirildi.

TÜRSAB Kemer İl Alan temsilcisi Mehmet Akbaba oldu

TÜRSAB, 2018 yılında Batı Antalya Bölge Temsil Kurulunu oluştururken, bu yılda Antalya’da ilk defa Kemer İl Alana Temsilciliği oluşturdu. Finike ve Kemer İlçelerini kapsayan Kemer İl Alan Temsilciliğine de Mehmet Akbaba getirildi. TÜRSAB Batı Antalya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Rıza Perçin’in listesinden bölge temsil kurulunda da yer alan Mehmet Akbaba aynı zamanda da Başkan Rıza Perçin’in sağlık sorunları dolayısıyla şuanda başkan vekilliği görevini de yürütüyor.

Akbaba yaptığı açıklamada, “Bölgemizin büyük ve geniş olması, birçok acentenin bulunması ve TÜRSAB’ın yaptığı faaliyetlerle ilgili olarak Kemer’in mahrum kalmaması açısından Kemer’de bir temsilcilik olmasının gerektiğini Batı Antalya Bölge Temsil Kurulu olarak uygun görüldü. O dönemdeki arkadaşlarımız bu uygunluğu gördükten sonra genel merkeze müracaat edildi. Genel merkezin oluru ile ben de Kemer İl Alan Temsilcisi olarak seçildim. Öncelikle bu göreve gelmemizde bize güvenen Genel Başkanımız Firuz Bağlıkaya’ya, yönetim kuruluna, yine Batı Antalya BTK Başkanımız Rıza Perçin ve yönetim kurlundaki mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ederim” dedi.

(Haber: Levent Yenigün)