ANTALYA
Giriş Tarihi : 13-09-2022 19:44

‘Turizmin lideri Antalya, hayırseverde de lider’

Vali Ersin Yazıcı, hayırsever Bayen Taşımacılık adına Erdoğan Bayen, Tuncay Kaya ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile Kepez Sütçüler Mahallesi’nde yapılacak olan “Aile Sağlığı Merkezi” için protokol imzaladı. Antalyalı hayırseverlerin eğitimden sağlığa birçok konuda destek verdiklerinin altını çizen Vali Yazıcı; “Turizmin öncü şehri Antalya’mız, hayırseverde de öncü şehir. Rabbim hayırseverlerimizin hayırlarını kabul etisin” dedi.

‘Turizmin lideri Antalya, hayırseverde de lider’

Antalyalı hayırseverler eğitimden sağlığa birçok konuda şehre değer katmaya devam ediyor. Vali Ersin Yazıcı, hayırsever Bayen Taşımacılık adına Erdoğan Bayen, Tuncay Kaya ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile Kepez Sütçüler Mahallesi’nde 250 metrekare alanda ve 5 Hekimli olarak yapılacak olan “Aile Sağlığı Merkezi” için protokol imzaladı. Antalya Valiliği’nde düzenlenen Aile Sağlığı Merkezi Protokolü imza törenine İl Sağlık Müdürü Op. Dr. İsmail Başıbüyük’de eşlik etti.

HAYIRSEVERLERİMİZ ŞEHRİMİZE DEĞER KATMAYA DEVAM EDİYOR

Antalyalı hayırseverlerin şehre önemli katkılar sunduğunun altını çizen Vali Yazıcı; “Turizmde öncü şehir Antalya’mız, hayırseverde de öncü şehir. Hayırseverlerimiz eğitimden sağlığa birçok noktada verdikleri desteklerle şehrimize değer katmaya devam ediyor. Antalya her alanda olduğu gibi hayırsever konusunda da öncü bir şehir. Allah hayırseverlerimizin sayısını arttırsın.” diye konuştu.

HAYIRSEVERLERİMİZLE DAHA DA GÜÇLÜYÜZ

Türk devletinin güçlü olduğunu ancak hayırseverlerle birlikte daha da güçlendiklerini vurgulayan Vali Yazıcı; “Çok güçlü bir devletimiz var. Ancak sizin gibi hayırseverler sayesinde devletimizin yükü hafifliyor. Türk milleti adına Kepez adına yaptığınız her şey için teşekkür ederiz. Bu bir gönül işi, sadece parayla yapılan bir hizmet değil. Maalesef ki, bu iş için çok para olması yeterli olmuyor. Koca da bir yürek gerekiyor. Bu gönül zenginliğidir. Allah size o gönül zenginliğini vermiş. Rabbim hayrınızı kabul etsin.” dedi.

“Aile Sağlığı Merkezi” protokolünün imzalanmasının ardından Vali Yazıcı, hayırseverle hatıra fotoğrafı çektirdi. Kepez İlçesi Sütçüler Mahallesi’nde yapılacak olan Aile Sağlığı Merkezi’nin inşaatının 10 ayda bitmesi hedefleniyor. (Haber Merkezi)

AdminAdmin